Laidoje „9 klausimai“ scenos numylėtinė Nijolė Narmontaitė atvira: „Galėčiau gyventi bet kur, svarbu būtų savas žmogus“

Nijolė Narmontaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-25 08:00
Viena garsiausių Lietuvos aktorių kaskart savo žiūrovus užburia neįtikėtinais spektakliais, pasirodymais, televiziniais vaidmenimis, o šį kartą atskleidė ir savo sielą. Laidai „9 klausimai“ Nijolė Narmontaitė kalbėjo itin jautriai ir iš esmės.

„Jaučiu neapsakomą silpnybę avalynei. Tai turbūt išeina iš kompleksų, kuriuos patyriau vaikystėje, mat niekada neturėjau patogių, gražių batų – buvo deficitas, tad man visada tekdavo per maži. Turbūt dėl to ir pradėjau kolekcionuoti batus“, – apie savo didžiausią silpnybę portalo Žmonės.lt laidai „9 klausimai“ pasakojo bene žymiausia Lietuvos teatro virtuozė Nijolė Narmontaitė (59).

Nijolė neslepia ir romantiškosios pusės, kalbėdama apie savo vyrą Pauliu Kovą: „Didžiausia dovana man yra antroji pusė, atėjusi į mano gyvenimą. Kai sako: „Va, ruduo – tamsu, žiema – pliurė lauke“, aš sakau – „o man tai amžinas pavasaris, nes šalia manęs visada yra Kovas“.

Aktorė atvira – dėl to ir Lietuvoje gyventi jai labai patinka: „Patinka žmonės, patinka gamta, patinka metų laikai. Yra, kas ir nepatinka, bet galėčiau gyventi bet kur, kur būtų savas žmogus.“

Laidos „9 klausimai“ pokalbį su Nijole Narmontaite pirmieji gali peržiūrėti žurnalo „Žmonės“ skaitytojai, skenuodami nuotrauką – nuo šiol „Žmonių“ puslapiai stebina atgyjančiais papildytos realybės sprendimais. 

Kviečiame pasižiūrėti jaukų ir atvirą pokalbį su visų mylima aktore:

Naujausi straipsniai