Laidoje „9 klausimai“ Rimvydas Širvinskas-Makalius prisipažino – sunkiausiais momentais gelbsti mama

Rimvydas Širvinskas / Irmantas Gelūnas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-07 09:00
„Kai būna viskas gerai, mamos kaip ir nereikia, bet kai yra sunku, vienas su tuo susitvarkyti aš negaliu. Man reikia jos patarimo“, – pokalbio pradžioje atvirauja kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius (27). Garsus vyras puoselėja vertybes ir artimus santykius ne tik su mama, bet ir su ilgamečiais draugais.

Nors Rimvydas Širvinskas-Makalius apie atostogas galėtų kalbėti ištisą dieną, šį kartą apie keliones Rimvydo neklausėme ničnieko – gilinomės, koks jis žmogus.

„Anksčiau turėjau kompleksą, kad viena mano ausis atlėpusi labiau nei kita. Tai perskaičiau interneto komentaruose, kai pirmą kartą apie mane, kaip apie keliautoją, parašė straipsnyje. Tuomet pagalvojau: kodėl žmonėms, kai daliju patarimus, rūpi, kaip aš atrodau? Tą kartą, pamenu, labai stipriai įsižeidžiau, išgyvenau ir net ieškojau, kur galėčiau susitvarkyti ausis. Dabar to komplekso neturiu – nemanau, kad mes turime būti tobuli“, – kiekvieną antradienį pasirodančioje Žmonės.lt laidoje „9 klausimai“ atviravo žymiausias Lietuvos keliautojas.

„Svarbiausią savo gyvenimo pamoką išmokau dar paauglystėje, kuomet viena moteris pasakė, kad negaliu patikti visiems ir neprivalau stengtis to daryti“, – neslepia Makalius.

Nuo šiol „Žmonės“ puslapiai kaskart stebina atgyjančiais papildytos realybės sprendimais, tad pirmieji „9 klausimai“ laidas „Overly“ programėlės pagalba gali peržiūrėti žurnalo skaitytojai.

Šiandien, kaip ir kiekvieną antradienį, Žmonės.lt kviečiame žiūrėti atvirą ir šmaikštų pokalbį su Rimvydu Širvinsku:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai