Laidoje „9 klausimai“ Julija Žižė dalijosi darnios šeimos paslaptimis: pas mus nėra nekalbadienių

Laidoje „9 klausimai“ – Julija Žižė / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-17 09:00
„Pas mus nėra nekalbadienių, net minučių. Žinoma, būna, kad kažką vienas kitam pasakome ir nuomonės nesutampa. Tuomet reikia viską paanalizuoti, tačiau niekada nesipykstame“, – apie santykius šeimoje pasakoja dizainerė, estetikos kūrėja Julija Žižė, neslėpdama, jog ji savo dviems dukroms – Lėjai ir Otilijai – griežtesnė nei jos vyras Laurynas.

„Jis į viską žiūri labai lengvai ir atsipalaidavęs, visuomet bando tartis ir moka išlaukti, o mano kantrybę gyvenime jau patampė, ir nemažai. Man su nervų rezervuaru sunkiau. Aš iš esmės griežtesnė. Esu ta, kuri auklėja ir pasako, jog čia yra ožys ir taip elgtis negalima“, – vaikystėje patirtus išbandymus kiekvieną antradienį pasirodančioje Žmonės.lt laidoje „9 klausimai“ prisiminė Julija.

Be skanaus maisto gaminimo, grožio bei estetikos kūrimo prekės ženklų „Wear Mad By July“ ir „Beauty talks“ autorė Julija neįsivaizduoja savo gyvenimo: „Anksčiau buvau apsipirkinėjimo maniakė, bet vaikai pakoregavo gyvenimo tikslus. Po dešimties metu norėčiau, jog mano trys vaikai jau būtų ganėtinai paaugę ir turėčiau įsitvirtinusį verslą, kuris lyg ketvirtas vaikas būtų labai mylimas, tačiau leidžiantis laisvai keliauti.“

Tai, kad Julija yra atsidavusi šeimai, įrodo ir jos artimiausi planai: „Kol kas man svarbiausia pakrikštyti dukras – tai didžiausias liepos mėnesio planas.“ Nors iš pradžių turėjo grandiozinių idėjų, galiausiai Julija linksta prie ramios ir jaukios šventės tarp artimiausių žmonių.

Kaip gimė šeimos vardų deriniai? Kaip vyras prisideda prie vaikų auklėjimo? Kada šeima laiką skiria tik sau? „Sekmadienis – šventa diena, mūsų šeimos diena, kada mes visi būname kartu, ir tai yra mūsų viena pagrindinė tradicija“, – pasakoja Julija.

Laidos „9 klausimai“ pokalbį su Julija Žiže galite peržiūrėti čia:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai