Laidoje „9 klausimai“ internautų numylėtinė Indrė Stonkuvienė prisipažino: „Kiek turėsime vaikų, spręs Stonkus“

Laidoje „9 klausimai“ – Indrė Stonkuvienė / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-04 08:55
„Man labai nepatinka žmonės, kurie vėluoja. Iš tėvelio perėmiau tą savybę, kad jeigu reikia 10 valandą atvykti, aš atvykstu prieš, jog nelėkčiau ir neskubėčiau – geriau yra palaukti negu vėluoti“, – savo punktualumą ir aiškų nepakantumą vėluojantiems atvirai išsakė bene užimčiausia Lietuvoje mama, laidų vedėja ir socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė (32).

Žmonės.lt laidoje „9 klausimai“ Indrė netikėtai atskleidžia kiek stebinančią savo pusę. „Esu labai prietaringa. Jeigu pamatau juodą katę, turiu paliesti kažką balto. O jeigu einu su žmogumi ir mus perskiria stulpas, turiu su juo iš naujo pasisveikinti. Mano nusispjovimas per kairį petį jau tapęs klasika“, – juokiasi Indrė.

Su aktoriumi Mantu Stonkumi du vaikus – Ceciliją ir Pranciškų – auginanti moteris neslepia pasvajojanti apie gausesnę šeimą, bet galutinį sprendimą atiduoda į vyro rankas: „Mūsų šeimoje visą laiką yra laukiami vaikai, tad turbūt kaip jau Stonkus nuspręs, taip ir bus.“

Laidos „9 klausimai“ pokalbį su Indre Stonkuviene pirmieji galite peržiūrėti skenuodami nuotrauką kairėje – nuo šiol „Žmonių“ puslapiai stebina atgyjančiais papildytos realybės sprendimais.

Naujausi straipsniai