Laidoje „4 km | atskleisti žmogų“ Eglė Daugėlaitė prisiminė geriausią gautą patarimą

Eglė Daugėlaitė/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-18 11:29
Žmonės.lt ir Audi ėmėsi naujo iššūkio: bando įrodyti, jog nuoširdžiam, giliam pokalbiui kartais reikia labai nedaug – tik dviejų žmonių ir trupučio laiko. Kelionėje. Netikėtos koncepcijos laidoje „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kiekvieną savaitę skaitytojai iš naujo susipažįsta su žinomais Lietuvos veidais, kuriuos kalbina Timūras Augucevičius.

Šį kartą laidos viešnia tapo LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Eglė Daugėlaitė (30). Visada žvali ir geros nuotaikos Eglė, nors ir pradeda dieną kur kas anksčiau už kitus, sugeba atrasti gyvenimo balansą: „Manau, kad reikia išlaikyti vidinį Zen tiesiog laiku ir vietoje radus minutėlę nusnūsti. Jeigu po rytinio filmavimo tai pavyksta padaryti, tuomet diena man įgauna antrą kvėpavimą, o šypsena ir vėl sugrįžta“, – pakeliui į dieninį filmavimą kalbėjo veiklose paskendusi laidų vedėja.

Eglė iki šiol prisimena, kuomet studijų metais atėjo į LRT ir gavo geriausią patarimą iš kolegos. Juo dirbdama vadovaujasi iki šiol: „Egle, televizijoje sveikinkis su visais iki vieno. Nuo valytojos iki žmogaus, kurio gyvenime nesi mačiusi.“

„ Tai tikrai išvengi galimybės būti palaikyta neišauklėta, nemandagia ar „pasikėlusia“. Tai vienas geriausių patarimų santykiams megzti, kuriuo dalinuosi su jaunesniais darbuotojais, jei prašo patarimo“, – prisipažįsta laidų vedėja.

Devintąją laidos „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kelionę galite peržiūrėti apačioje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai