Laidoje „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ Simona Nainė prisipažins – šie metai jai buvo sunkūs

Simona Nainė/Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-27 11:13
Žmonės.lt ir Audi ėmėsi naujo iššūkio: bando įrodyti, jog nuoširdžiam, giliam pokalbiui kartais reikia labai nedaug – tik dviejų žmonių ir trupučio laiko. Kelionėje. Netikėtos koncepcijos laidoje „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kiekvieną savaitę skaitytojai iš naujo susipažįsta su žinomais Lietuvos veidais, kuriuos kalbina Timūras Augucevičius.

Šį kartą laidos viešnia tapo dainininkė ir mados prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė (30), šiuo metu dalyvaujanti LRT projekte „Du balsai – viena širdis“, kuriame pirmą kartą uždainavo su savo krikštasūniu Kipru. „Su šiuo projektu naujai save atradau ir jaučiu milžinišką malonumą jame dalyvaudama. Mažiau iš savęs reikalauju, nėra jokio streso“, – apie visą giminę apjungiantį projektą kalba atlikėja.

„Šie metai man buvo pakankamai sunkūs, bet tikiu, kad gyvenime viskas yra banguota. Vieni metai būna labai geri, kiti – nelabai. Daug save alinau, o dabar ateina tokios mintys, kad gal norėčiau išvis sustoti. Bet aš toks žmogus, kad pamiegu, išsiilsiu ir vėl noriu veiksmo“, – apie nesibaigiančius iššūkius važiuodama į vokalo pamoką pas Viktorija Kalpokaitę kalbėjo Simona.

Kviečiame peržiūrėt jau šeštąją laidos „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kelionę:

Naujausi straipsniai