Laidoje „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ Robertas Kalinkinas atskleidė penkmečio svajones

Robertas Kalinkinas ir Timūras Augucevičius/Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-04 09:01
Žmonės.lt ir Audi ėmėsi naujo iššūkio: bando įrodyti, jog nuoširdžiam, giliam pokalbiui kartais reikia labai nedaug – tik dviejų žmonių ir trupučio laiko. Kelionėje. Netikėtos koncepcijos laidoje „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kiekvieną savaitę skaitytojai iš naujo susipažįsta su žinomais Lietuvos veidais, kuriuos kalbina Timūras Augucevičius.

Šį kartą laidos svečiu tapo dizaineris, dizaino namų „Robert Kalinkin Fashion House“ įkūrėjas Robertas Kalinkinas, rugsėjo pabaigoje su žmona Agne susilaukę antrosios atžalos. Nors darbo valandų Robertas neskaičiuoja, laiko šeimai ir net keturiems šunims visuomet randa: „Mūsų bute be keturių šunų dar skraido papūga Ara, ropinėja Iguana ir paukioja žuvytės. Net sugalvojau grotažymę #BAZOO2. Po kokių metų pradėsiu leisti marškinėsiu su šiuo užrašu žmonėms, kurie prijaučia mano situacijai“, – juokauja dizaineris, mėgstantis gyventi nuolatiniame veiksme.

Tiesa, Robertas jau turi ir penkmečio svajonę – projektuoja namą gamtos apsuptyje su stiklinėmis sienomis. „Didžiulė gelžbetonio plyta ant grindų, trijų su puse metrų aukščio stiklo paketai ratu, o ant viršaus, vietoje lubų, dar vienas betono paketas. Tuščias, skaidrus, stiklinis namas, kuriame visos sienos yra kaip kino aikštelėje – ant ratukų“, – aiškią viziją dėsto kūrėjas.

Kviečiame peržiūrėti naujausią „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ laidą:

Naujausi straipsniai