Laidoje „4 km | atskleisti žmogų“ Erica Jennings prisipažins – koncertus su Jurgiu sustabdė norėdami išsaugoti šeimą

Erica Jennings ir Timūras Augucevičius/Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-11 13:13
Žmonės.lt ir Audi ėmėsi naujo iššūkio: bando įrodyti, jog nuoširdžiam, giliam pokalbiui kartais reikia labai nedaug – tik dviejų žmonių ir trupučio laiko. Kelionėje. Netikėtos koncepcijos laidoje „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kiekvieną savaitę skaitytojai iš naujo susipažįsta su žinomais Lietuvos veidais, kuriuos kalbina Timūras Augucevičius.

Šį kartą laidos viešnia tapo didešimtmetį švenčiančios grupės „Skamp“ vokalistė, atlikėja Erica Jennings (38). Kalėdiniam koncertui besiruošdama Erica su vyru Jurgiu Didžiuliu augindama tris vaikus stengiasi rasti bent valandą laiko sau. Dažniausiai ją praleidžia sportuodama grupinėse treniruotėse. „Bandau sportuoti bent tris kartus per savaitę, nes esu scenos žmogus. Nebegaliu valgyti, ką noriu. Galėjau, kai buvau 25-erių, bet dabar tenka save prisižiūrėti“, – važiuojant pakeliui į sporto klubą kalba žinoma moteris.

Erica su vyru Jurgiu buitimi dalijasi jau dvylika metų ir sako, kad sutarti namuose ir ant scenos jiems padeda meilė: „Mes augome kartu, subrendome ir puikiai pažįstame vienas kitą. Galime labai atvirai apie viską kalbėtis. Svarbiausia ne tai, ką sakai, o kaip sakai. Visko būna, bet svarbiausia, kad mylime vienas kitą.“

Aštuntąją laidos „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kelionę galite peržiūrėti žemiau:

Naujausi straipsniai