Laidai „9 klausimai“ tinklaraštininkė Simona Burbaitė atskleidė didžiausią savo kompleksą

Simona Burbaitė laidoje „9 klausimai“ / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ją pelnytai galima vadinti tikra grožio, mados ir stiliaus ambasadore Lietuvoje. Tinklaraštininkė ir „Knygos tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė, rodos, gyvenimu skųstis negali. O daugelis pagalvotų, kad tokios moterys, kaip ji, nė nežino, ką reiškia žodis „kompleksas“. Bet ar tikrai?

„Anksčiau turėjau ne vieną kompleksą, bet bręstant sugebėjau su jais susigyventi ir save pamilti. Dabar mane erzina mano šypsena, kreivi dantys, bet jau visai netrukus juos tiesinsiu, tad labai to laukiu“, – kiekvieną antradienį pasirodančioje Žmonės.lt laidoje „9 klausimai“ prasitaria knygos „Geriausia draugė“ autorė Simona.

Ir netikėtai atskleidžia kiek stebinančią savo pusę: „Kiti manęs negali taip įžeisti, kaip aš pati.“

„Po pirmo kurso universitete nusprendžiau, kad vasarą noriu padirbėti padavėja Graikijoje. Viską palikusi išvažiavau viena. Iš pradžių nesupratau, ką tai reiškia, kad vis dėlto turėsiu būti pakankamai stipri, budri, protinga ir niekada nepasiduoti“, – netikėtą poelgį laidoje atskleidė tituluota gražuolė.

Laidos „9 klausimai“ pokalbius pirmieji gali peržiūrėti žurnalo „ŽMONĖS“ skaitytojai  – nuo šiol žurnalo puslapiai stebina atgyjančiais papildytos realybės sprendimais. Antradieniais laidos įrašus gali peržiūrėti ir Žmonės.lt skaitytojams. 

Apie įsimintiniausius gyvenimo įvykius, nutrūktgalviškus poelgius ir kaip save įsivaizduoja po 20 metų – devyni klausimai ir devyni nuoširdūs bei atviri Simonos Burbaitės atsakymai:

Simona Burbaitė lankėsi laidoje „9 klausimai“ (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau