Laidą apie šeimą vesiantys Edita Užaitė ir Timūras Augucevičius pozavo linksmoje fotosesijoje

Timūras Augucevičius ir Edita Užaitė / „Lietuvos ryto“ TV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-16 11:04
Šmaikštusis Timūras Augucevičius – kilnojantis kojas aukščiau nei balerinos? „Reporterio“ veidas Andrius Kavaliauskas – iš visų jėgų pučiantis trimitą? Griežtoji Rūta Janutienė lendanti po puošniu Editos Užaitės sijonu? Garsus kulinaras Alfas Ivanauskas griaunantis stilistės drabužių spintą? Būtent tokiose neįprastose situacijose buvo užfiksuotos televizijos žvaigždės.

Paaiškėjo, kad tai buvo naujo, nuo rugsėjo 29 dienos eterį sudrebinsiančio, „Lietuvos ryto“ TV sezono fotosesija.

Į „PIX studiją“ sugužėję nauji ir žiūrovų pamėgti eterio veidai kaipmat įsisuko į linksmybių ir pramogų sūkurį. Vis įspūdingesnės dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknelės, fotografų blykstės, apsikabinimai, šokiai, dainos, nenutylantis žvaigždžių juokas ir vasaros nuotykiai, ruošiantis sezono startui – tokie spalvingi ir nuotaikingi buvo fotosesijos užkulisiai. 

„Praleidau vasarą su šeima prie jūros, augindamas nuostabią savo atžalą. Visi kartu ėjome maudytis, kasėm akmenis, statėm smėlio pilis, dar kartą įsitikinau –  būti tėvu yra tikra jėga! Būtent tokiomis nuotaikomis ir ruošiuosi naujajam televizijos sezonui“, – su šypsena veide tikino Timūras, kuriam kartu su žaviąja E.Užaite patikėtas didžiosios „Lietuvos ryto“ TV eterio naujienos „Šeima-jėga“ vairas. 

„Mes išrinksime pačią jėgiškiausią Lietuvos šeimą ir atnešime šventę į visų žiūrovų namus!“, – emocijų sulaikyti negalėjo puikiai nusiteikę naujosios laidos vedėjai Timūras ir Edita. 

Kol vienos „Lietuvos ryto“ TV eterio žvaigždės naujam sezonui ruošėsi atostogaudamos su šeimomis, naujas eterio veidas, garsus kulinaras Alfas Ivanauskas įrenginėjo moderniausią kulinarinę studiją Lietuvoje ir tuo pat metu kėlė bures Jonijos jūroje. 

„Lietuvos ryto“ TV nuotr.
„Lietuvos ryto“ TV nuotr.

„Galiu pažadėti, kad nuo visų mūsų lėkštėse suderintų patiekalų spalvų negalėsite atitraukti akių! Iki paties skaniausio rudens starto liko jau visai nedaug!“, – intrigavo net dvi laidas, „VMG sala“ ir „VMG kulinarinis žurnalas“ naujame „Lietuvos ryto“ TV sezone pristatysiantis išradingiausias šalies kulinaras Alfas. 

Ne tik užkulisiuose, bet ir prieš objektyvą televizijos žvaigždės jautėsi kaip niekad atsipalaidavusios – netrūko nei apsikabinimų, nei dar labiau intriguojančių scenų... Tačiau, kuo visa tai susiję su naujuoju kanalo sezono žvaigždės neatskleidė. „Viską sužinosite jau labai greitai, rugsėjo 29-ąją dieną, kai „Lietuvos ryto“ televizijos eteris nušvis naujo sezono spalvomis“, – intrigavo kanalo žvaigždės.  

„Lietuvos ryto“ TV nuotr.
„Lietuvos ryto“ TV nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai