Laida „9 klausimai“ atskleidė romantiškąją Dovilės Filmanavičiūtės pusę

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep laidoje „9 klausimai“ / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-19 08:59
Dovilę Filmanavičiūtę, arba kitaip – Miss Sheep, daugelis seka socialiniuose tinkluose ir skaito įvairiausius jos įrašus: nuo gaminamų patiekalų iki santykių su mylimuoju ar skaitomų knygų. „Aš esu nepataisoma romantikė. Absoliučiai. Pati didžiausia turbūt iš visų“, – atvirauja Dovilė, ir mes žinome, kad ji tikrai sako tiesą, nes, kaip ne kartą yra akcentavusi, XXL dydžio širdis yra kur kas svarbiau nei suknelė.

Nesibaigiantys televiziniai projektai, į kuriuos ją vis kviečia teisėjauti, kameros, atsuktos į ją įvairiose laidose, minios žiūrovų ir klausytojų, ateinančių tuomet, kai ji uždainuoja. Atlikėja ir reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė tikrai atvira ir savo sekėjams atiduoda visą širdį, bet ir apie ją tikrai dar kažko nežinome – juk kiekvienas pasilieka ir sau.

Didžiausios silpnybės? Keisčiausias pasimatymas? Gyvenimo nuotykis? Dovilė neslepia – nuotykių patiria kiekvieną dieną, o keisčiausias pasimatymas... valgant burokėlių salotas ir sėdint ant paminklo. O taip, ji tokia! Ir nė nedvejoja: „Net ir dabar tai pakartočiau.“

Kiekvieno antradienio rytą, pasidarę puodelį kavos, įsijunkite ŽMONIŲ laidą „9 klausimai“ ir pamatykite vis kitą seriją su žymiu Lietuvos žmogumi. Šį kartą tai – Dovilė, ir mes žinome, kad pokalbio su ja tikrai laukėte.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai