Lagaminus į Niujorką susikrovusi Agnė Jagelavičiūtė: „Labiausiai liūdna, kad palieku vaiką“

„Ikonos“ komanda išvyko į Niujorką / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-09-07 10:23
Didžiuliai lagaminai rankose, daugybė gerų emocijų ir virpinančio jaudulio – taip prasidėjo ankstyvas Agnės Jagelavičiūtės trečiadienio rytas. Tuomet, kai kiti keliavo į darbus, ji skubėjo į Vilniaus oro uostą. VIP išvykimo salėje kartu su kolegomis stilistė laukė į Niujorką išskrendančio lėktuvo.

Ši kelionė Agnei – ypatinga. Į JAV ji išvyko pirmą kartą, o ir pati kelionė neeilinė – ji dalyvaus ten vyksiančioje Niujorko mados savaitėje. Drauge su ja dešimčiai dienų iškeliavo ir „Ikona“ TV komanda – Justė Pinkevičienė, Alfas Ivanauskas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ieva Daugirdaitė pirmąkart pozavo su sūnumi Majumi Mikutavičiumi: papuošė „Ikoną“

„Gal ir nėra to jausmo, kad, oi, važiuoju į Ameriką, Amerika niekada man nebuvo svajonių šalis. Tačiau žmogui, kuris yra susijęs su mada, Amerika nerūpėti negali. Niujorkas – pasaulio mados sostinė. Aplankyti ją – kiekvieno mados mylėtojo svajonė“, – Žmonės.lt kalbėjo ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Agnė pripažįsta – tai pirma jos mados savaitė ir didžiausias kada nors aplankytas mados renginys. „Jaučiuosi pakylėta. Pirmą kartą gavau asmeninį kvietimą, pavyzdžiui, pamatyti Michael Kors. Man tai svarbu“, – sakė ji.

Su savimi į kelionę stilistė vežasi du lagaminus, bet, kaip pati sako, abu jie... beveik tušti. „Tai nereiškia, kad esu labai didelė pirkėja ir visko ten prisipirksiu. Noriu parvežti drabužių sūnui Leonui, kadangi visos mamos mane tikina, kad būčiau kvaila, jei neparvežčiau iš Amerikos drabužių vaikui. Dėl to paskutinius porą mėnesių stengiausi nieko nepirkti ir visus žieminius drabužius jam įsigyti ten“, – kalbėjo Agnė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu pati savęs pirkiniais ji lepinti nežada. „Esu pasisakiusi, kad pirksiu tik vieną kokį nors tikrai įdomų ir man patinkantį daiktą. Greičiausiai tai bus rankinė arba koks nors išskirtinis švarkas. O gal nei tas, nei tas, o kažkas iš „Tiffany“, – šyptelėjo ji.

Agnė šyptelėjo, kad net ir susikrauti pustuštį lagaminą jai buvo nemenkas iššūkis. Ji pati neretai pataria kitiems, ką su savimi įsidėti į kelionę, tačiau kai daiktus teko krautis pačiai – galvą teko kaip reikiant pasukti.

„Tiesą sakant, su savimi pasiėmiau keletą daiktų ir drabužių, kurių niekada nenešiočiau Lietuvoje. Tarp jų – rudą prigludusią permatomą trikotažinę suknelę. Lietuvoje tokių drabužių nedėviu, tačiau Amerikoje – varysiu kaip Kardashian“, – juokėsi ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, neretai vilniečius stebina niujorkiečių stilius, jie nebijo būti kitokie, nebijo ekstravagancijos, nebijo išsiskirti. „Vilniuje neturiu tikslo, kad į mane gatvėje atsisuktų žmonės. Ten su tuo pačiu drabužiu atrodysiu visai kitaip“, – svarstė stilistė.

Ši kelionė Agnei svarbi ne tik profesine prasme. Tai bus smagus laiko praleidimas, galimybė atsipūsti nuo kasdienių rūpesčių. „Tikiuosi, bus laiko tiesiog nieko labai neveikti, žmogiškai pabūti, gal kokias įdomesnes vietas aplankyti, gal kur ramiai kavos išgerti. Neturiu prisižymėjusi būtinų aplankyti vietų. Priešingai nei mano kolegos – jie visi grafiką kruopščiai suplanavę“, – kalbėjo ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ji sako ten besivilianti sutikti daug įdomių mados pasaulio asmenybių. Agnė norėtų dirbti tame pačiame kambaryje su garsiąja „Vogue“ redaktore Anna Wintour, norėtų pamatyti Kim Kardashian. „Nereiškia, kad griūčiau su jomis fotografuotis, tačiau būtų tikrai įdomu“, – kalbėjo ji.

Tačiau skaičiuodama paskutines minutes iki skrydžio, Agnė sako labiausiai besijaudinanti dėl Lietuvoje liksiančio sūnaus. „Motiniška meilė. Visą rytą bliaunu, kad palieku vaiką. Dėl to labiausiai liūdna“, – Žmonės.lt kalbėjo ji.

Trečiadienio rytas žurnalo kūrėjams tapo dar ypatingesnis – oro uoste vykusiame renginyje jie pristatė naują, dar dažais kvepiantį numerį, kurį šįkart papuošė Marijono Mikutavičiaus mylimoji Ieva Daugirdaitė su judviejų sūnumi Majumi.

„Ieva visomis prasmėmis yra ikona. Ji žavinga, graži tiek vidumi, tiek išore. Ji gyvenimą kuria pati, dėl įkvėpimo ir saviraiškos, ne dėl šlovės, kuri neabejotinai ją aplankys dėl šių išvardytų priežasčių“, – Žmonės.lt vos pasirodžius naujam viršeliui kalbėjo Agnė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai