Laetitia Casta ir Louis Garrelis – apie meilužius jie žino viską

Laetitia Casta ir Louis Garrelis/Vida Press ir Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-20 10:13
Romantinė drama „Tobulas vyras“ – tobula istorija apie meilę ir svetimavimą, kokias moka kurti tik prancūzai. Juolab kad pagrindinius vaidmenis atliekantys Louis Garrelis (35) ir Laetitia Casta (40) ir gyvenime yra vyras ir žmona.

Garrelis, išgarsėjęs vaidmeniu Bernardo Bertolucci „Svajotojuose“ ir pelnęs geriausio debiutanto „Cezarį“ už darbą juostoje simboliniu pavadinimu „Tiesiog meilužiai“ („Les Amants réguliers“), – dar ir filmo režisierius. Tai antras kartas, kai jis imasi dvigubo darbo ir neblogai su juo susidoroja, – ankstesnė juosta „Du draugai“ („Les Deux Amis“) net buvo nominuota Kanų kino festivalyje.

Ne visada gamta šykšti talento genijų vaikams: Louis – garsaus režisieriaus Philippe’o Garrelio (71) ir aktorės bei režisierės Brigitte Sy (63) sūnus, kino pasauliui priklausė ir jo senelis. Net krikštatėvis Jeanas-Pierre’as Léaud (74) – garsus aktorius, kaip ir jaunesnioji sesuo Esther (28). Pridėkite dar išsilavinimą – baigė Paryžiaus konservatoriją, dailią, bet ne saldžią išvaizdą, ir štai – ideali prancūzų kino žvaigždė.

Laetitia Casta ir Louis Garrelis/Vida Press ir Scanpix nuotr.
Laetitia Casta ir Louis Garrelis/Vida Press ir Scanpix nuotr.

Kino pasaulis nepasižymi šeimynine ištikimybe. Louis motina nebuvo nei pirmoji, nei paskutinė jo tėvo žmona; be kita ko, dešimtajame dešimtmetyje nuo partnerio, buvusio narkomano, užsikrėtė ŽIV. Garsiausias Louis romanas irgi buvo su nepaprasta moterimi: penkerius metus, nuo 2007-ųjų iki 2012-ųjų, jis susitikinėjo su beveik dvidešimčia metų vyresne Valeria Bruni Tedeschi (54), italų kilmės prancūzų aktore, aukštuomenės dama ir buvusios Prancūzijos pirmosios ponios Carlos Bruni vyresniąja seserimi. Aišku, kad ši ypatinga istorija saugota nuo smalsuolių – įtakingos šeimos vengia pakliūti į geltonosios spaudos puslapius. Žinoma tik, kad 2009-aisiais Valeria ir Louis įsidukrino juodaodę mergaitę iš Senegalo. Céline Bruni Garrel, kuriai dabar dešimt ar vienuolika metų, pernai lydėjo mamą Venecijos kino festivalyje.

Laetitia Casta ir Louis Garrelis/Vida Press ir Scanpix nuotr.
Laetitia Casta ir Louis Garrelis/Vida Press ir Scanpix nuotr.

Galima paironizuoti (ar gal net parašyti scenarijų), kad, be Céline, Garrelis turi dar tris vaikus, su kuriais jo nesieja kraujo saitai: kalbama apie Laetitios Castos atžalas Sahteene (17), Orlando (12) ir Atheną (9). Be abejonės, abi dukros ir sūnus dalyvavo mamos bei Louis vestuvėse: viena gražiausių savo laiko Prancūzijos supermodelių ir penkeriais metais jaunesnis aktorius susituokė 2017-ųjų birželio 10-ąją. Privati ceremonija surengta Korsikos saloje, mažučiame Lumijo miestelyje, kuriame vos per tūkstantį gyventojų (čia gimė Laetitios tėvas ir ji pati leido vaikystę). Tuoktuvės vyko šeštadienį merijoje, paplūdimio vakarėlis – Spano saloje. Tai buvo pirmoji santuoka abiem – Garrelio romanai su Tedeschi ir dvejus metus trukęs ryšys su iraniečių aktore Golshifteh Farahani (35) taip ir nesibaigė vestuvėmis; Casta dešimt metų buvo susižadėjusi su savo dviejų jaunesniųjų vaikų tėvu, italų kino žvaigžde Stefano Accorsi (48), tačiau šie santykiai irgi nutrūko. Su pirmosios dukters Sahteene tėvu fotografu Stéphane’u Sednaoui išvis išsiskyrė netrukus po to, kai ši gimė.

Miglotomis paparacinėmis vestuvių fotografijomis pasidalijo italų tabloidas „Chi“ – oficialios nuotraukos taip ir nebuvo išplatintos. Ši pora, lyginama su tokiu legendiniu prancūzų kino duetu kaip Brigitte Bardot ir Roger Vadimas, išties moka saugoti privatumą. Iki vestuvių jiedu susitikinėjo trejus metus ir žinia apie romaną pasklido tik tada, kai juos kartu pamatė Paryžiaus gatvėse – tai yra, patys nusprendė išeiti į viešumą. Santūrūs ir jų socialiniai tinklai – Castos instagrame daugiausia nuotraukų iš jos, kaip modelio ir aktorės, karjeros, Garrelio – išvis tik 15 žinučių, 14 tūkstančių sekėjų ir paskutinis įrašas, datuotas 2016 metais. Tuo įdomiau pažiūrėti į porą ekrane. Ir paspėlioti, kas išeis iš jų sąjungos kine ir gyvenime. 

Naujausi straipsniai