Lady Gagos užkalbėjimas padėjo Taylor Swift sutikti savo tikrąją meilę – didžėjų Calviną Harrisą

Taylor Swift ir Calvinas Harrisas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-20 14:54
Popmuzikos žvaigždė Taylor Swift (25 m.) dėkinga ekscentriškajai atlikėjai Lady Gagai, kad sutiko savo tikrąją meilę – dabartinį vaikiną didžėjų Calviną Harrisą.

Taylor Swift vienam savo gerbėjų, kuris socialiniame tinkle „Twitter“ pasiguodė jai apie savo meilės bėdas, papasakojo apie kovą vykusį susirašinėjimą su Lady Gaga ir teigė, kad būtent ši dainininkė padėjo jai rasti tikrąją meilę.

Taylor Swift parašė Alexui Goldschmidtui: „Pasiskaityk Lady Gagos „Twitter“ žinutę, kurią ji parašė man prieš kelis mėnesius. Tai tikros meilės palinkėjimas. Nes tai ne „Twitter“ žinutė. Tai stebuklingas užkalbėjimas“.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Tąkart Taylor Swift pagyrė Lady Gagos pasirodymą per „Oskarų“ teikimo ceremoniją, o ji atsidėkodama jai parašė: „Gyvenimas yra draugai, šeima ir meilė! Visi matome tai tavyje, tavo žavusis princas ateis!“

Ši žinutė buvo parašyta tuo laikotarpiu, kai Taylor Swift po virtinės nesėkmingų romanų buvo vieniša.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Dabar dainininkė neabejoja, kad būtent ši Lady Gagos žinutė padėjo jai sutikti savo naująją meilę – didžėjų Calviną Harrisą.

Lady Gaga pastebėjo bičiulės patarimą gerbėjui ir pakomentavo: „Daliju tik laimingus užkalbėjimus! Nebent esama priešiškumo. Bet tam aš turiu specialų katilą“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai