Lady Gagos sužadėtinis Tayloras Kinney apie pirmą jų bučinį: „Ji vožė man antausį!“

Lady Gaga ir Tayloras Kinney / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-08 15:56
Dainininkės Lady Gagos (29 m.) sužadėtinis aktorius Tayloras Kinney (34 m.) dalyvaudamas pokalbių laidoje „Watch What Happens Live!“ paatviravo apie jųdviejų santykius bei pasidalijo prisiminimais apie pirmąjį jų bučinį, kuris baigėsi... antausiu.

Niekam ne paslaptis, kad Lady Gaga ir Tayloras Kinney susipažino 2011-aisiais filmuojant jos dainos „You & I“ vaizdo klipą.

Įsijautęs į savo vaidmenį ir sužavėtas atlikėjos Tayloras Kinney ją pabučiavo – tai nebuvo numatyta pagal scenarijų ir Lady Gaga to visai nesitikėjo, tad užvožė jam antausį.

„Prisimenu, kaip mes filmavome ir aš ją pabučiavau, ir ji to visai nesitikėjo. Jie sustabdė filmavimą ir ji trenkė man antausį. Tai buvo tiesiog nepatogu. O filmuojant toliau, aš ir vėl ją pabučiavau, tik tada ji man jau nebetrenkė, – pokalbių laidoje pasakojo serialo „Chicago Fire“ aktorius. – Mes puikiai praleidome laiką, manau, tarp mūsų tikrai tvyrojo chemija. Filmavome labai vėlai, baigėme tik apie 4 ar 5 val. ryto. Apsikeitėme kontaktais. Praėjo kelios savaitės, mes vis palaikėme ryšį ir štai kaip viskas susiklostė.“

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Paklaustas apie vestuves, Tayloras Kinney sakė, kad jiedu dar nėra išsirinkę, kur norėtų susituokti, tad ir apie kitus vestuvių planavimo reikalus dar anksti galvoti.

„Mudu tokie užsiėmę. Susižadėję esame dar tik mažiau nei metus. Svarstome, ar norėtume vestuves kelti Niujorke, ar Los Andžele. Dar renkamės vietą, tad ir tikslios datos dar neturime“, – sakė Tayloras Kinney.

Žmonės.lt primena, kad Tayloras Kinney savo išrinktajai pasipiršo per Valentino dieną įteikęs įspūdingą žiedą su didžiuliu širdies formos briliantu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai