Lady Gagos mama prakalbo apie dukros ligą: „Padariau nemažai klaidų“

Lady Gaga su mama Cynthia Germanotta/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-29 15:46
Neseniai populiariosios atlikėjos Lady Gagos mama Cynthia Germanotta davė atvirą interviu apie tai, kaip kartu su dukra ilgus metus bandė įveikti Gagą kamavusią depresiją.

Cynthia Germanotta jau nuo Gagos vaikystės kovojo su ją kamavusiomis psichologinėmis problemomis. Laidoje „Through Mom‘s Eyes“ („Mamos akimis“) Lady Gagos mama pasakojo, kad ankstyvoje paauglystėje jos dukra susidūrė su negailestingomis patyčiomis, kurios turėjo įtakos tolimesnei jos, kaip asmenybės, raidai.

Lady Gaga su mama Cynthia Germanotta/Vida Press nuotr.
Lady Gaga su mama Cynthia Germanotta/Vida Press nuotr.

„Mokykloje mano dukra buvo unikali, dėl to jai teko nemažai išgyventi. Įsivaizduokite, kad esate izoliuotas, atstumtas, pažemintas. Būtent taip jautėsi Stefani (tikrasis Lady Gagos vardas –red. past.). Jai ėmus kvestionuoti savo galimybes ir vietą šioje žemėje, dukra pradėjo klimpti į depresiją. Kaip tėvai, mes bandėme padėti kaip tik galėjome, stojome į jos pusę, tačiau tuo metu apie depresiją ir jos pasėkmes žinojome išties mažai“, – laidoje sakė Lady Gagos mama.

Moteris prisipažino, jog ilgai nesuvokė, kad su metais dukros depresija tik ūmėjo.

Cynthia Germanotta/Vida Press nuotr.
Cynthia Germanotta/Vida Press nuotr.

„Padariau nemažai klaidų. Tuo metu nesuvokiau ir nežinojau pirmųjų depresijos ženklų“, – kalbėjo Cynthia.

2012 metais Gaga su mama įsteigė „Born This Way“ labdaros fondą. Dabar abi rūpinasi tuo, kad kuo daugiau depresija sergančių žmonių kuo anksčiau gautų reikiamą pagalbą.

„Fondas mums labai daug reiškia. Viskas, ką darome su dukra, mus liečia asmeniškai. Aš ir pati anksčiau negalėjau gauti pagalbos, kai mano vaikas susirgo. Dabar su Stefani, kai jai nereikia koncertuoti, keliaujame aplink pasaulį, susitinkame su jaunais žmonėmis, kalbamės su jais. Kad jūs žinotumėte, kiek jaunuolių kovoja su milžiniškomis psichologinėmis problemomis“, – sakė C. Germanotta.

Naujausi straipsniai