Lady Gagos „Auksinių gaublių“ suknelė parduodama aukcione

76-oji „Auksinių gaublių“ ceremonija/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-31 20:11
Ar gali būti, kad įstabioji Lady Gagos suknelė, kurią ji vilkėjo per „Auksinių gaublių 2019“ teikimo ceremoniją, netrukus turės kitą šeimininkę? „Valentino“ mados namų kūrinį spalio 31 dienos vakarą planuoja parduoti Nate D. Sanderso aukcionas Los Andžele.

Pasak žiniasklaidos pranešimo, viešbučio „Hilton“ kambarinė Lady Gagos drabužį rado paliktą kambaryje jau kitą dieną po „Auksinių gaublių 2019“ teikimo ceremonijos sausį. Laiške, kuris patvirtina suknelės autentiškumą, paliktos kambarinės citatos, teigiančios, kad suknelė tiesiog gulėjo numesta ant lovos.

Tiesa, Sara Corea, tą dieną tvarkiusi žvaigždės kambarį, radusi suknelę iš karto ją nunešė į viešbučio radinių skyrių, tačiau rugsėjo 3 d., beveik po 9 mėnesių, paaiškėjo, jog suknelės taip niekas ir nebepasigedo. Teigiama, jog su savininke buvo bandyta susisiekti visais būdais. 

76-oji „Auksinių gaublių“ ceremonija/Vida Press nuotr.
76-oji „Auksinių gaublių“ ceremonija/Vida Press nuotr.

Pūsta, levandų spalvos suknelė buvo pasiūta specialiai Lady Gagai. Ji per ceremoniją savo įvaizdžiu atkartojo vieną iš ankstesniame filmo „Taip gimė žvaigždė“ filmo pastatyme buvusių kino legendų Judy Garland.

Dabar aukcione visi, norintys įsigyti drabužį, varžysis: pradinė suknelės kaina aukcione yra 8000 JAV dolerių.

Susisiekus su viešbučio, kuriame rasta suknia, vadyba, ši sakė, jog viešbutis artimai bendrauja su visomis pusėmis ir stengiasi, jog suknia būtų grąžinta teisėtam savininkui, kad ir kas šiuo metu juo bebūtų.

Aukciono rengėjai „People“ patvirtino – ketvirtadienį jis tikrai įvyks.

„Tikrai žinome, kad dėl aukcione parduodamos Lady Gagos suknelės kilmės daugumai kyla klausimų, tačiau „Hilton" viešbučio radinių skyriuje 9 mėn. gulėjusi suknelė mus pasiekė tiesiai iš ten. Aukciono metu pridėsime visus turimus įrodymus, kad jos savininkė – Lady Gaga“, – užsienio žiniasklaidai teigė organizatoriai.

 

Naujausi straipsniai