Lady Gagai „Metų moters“ apdovanojimą įteikė mama

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-12 11:27
Lady Gaga „Billboard“ jai suteiktą garbę penktadienį pavertė šeimos reikalu – paprašė mamos įteikti jai 2015-ųjų „Metų moters“ apdovanojimą.

Per ceremoniją Niujorke popmuzikos žvaigždė atliko „Til It Happens to You“ – naują dainą, skirtą seksualinio smurto aukoms, o tada atsiėmė savo naujausią apdovanojimą iš motinos Cynthios Germanottos (Sintijos Džermanotos) rankų. Dainininkės mama papasakojo apie dukters muzikinę pradžią ir prisiminė, kaip Gaga iš klausos skambindavo šeimos pianinu ketveri metai po to, kai pradėjo vaikščioti.

„Būdama šešerių ji parašė savo pirmąją dainą, pavadinimu „Dollar Bills“, – krizeno ji.

Lady Gaga, kuri į sceną renginiams pritaikytame restorane „Cipriani 42nd Street“ užlipo kitą dieną po savo pirmosios nominacijos „Auksiniam gaubliui“ už vaidmenį televizijos dramoje „Amerikietiška siaubo istorija“ (American Horror Story: Hotel), susirinkusiai auditorijai sakė, kad visuomet patyrė sunkumų kaip moteris muzikos srityje. „Kartais tai išties sunku ... Tai tarsi sup... berniukų klubas, į kurį tiesiog negalime patekti“, – sakė ji.

Pirmoje eilėje pastebėjusi savo senelę ji atsiprašė už keiksmažodį ir pridūrė: „Moterys suteikia muzikai išminties, kuri yra labai unikali ir ypatinga. Tai perspektyva, kurios daugiau niekas negali turėti, nes mes teikiame gyvybę. Ir todėl, kad mes patiriame dalykų, kurių daugiau niekas nepatiria. Ir todėl, kad tai teisinga. Todėl, kad visi mes lygūs“.

Tarp kitų pagerbtų muzikos moterų buvo Selena Gomez, Lana Del Rey, Missy Elliott, Loretta Lynn, „Fifth Harmony“ ir Demi Lovato, kuri gavo „Taisyklių laužytojos“ apdovanojimą ir kuriai specialų vaizdo sveikinimą parengė bičiulis Nickas Jonasas.

Įtakingų moterų auditoriją Demi papirko prisiminusi, kaip jaunystėje smogė į veidą berniukui, pasakusiam „Mergaitės užknisa!“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai