Lady Gaga viešėdama Amsterdame papildė savo tatuiruočių kolekciją

Lady Gaga nauja tatuiruotė / Facebook.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-04 20:12
Prieš porą savaičių Lietuvoje įspūdingą garso ir šviesų šou surengusi Lady Gaga iškeliavo koncertuoti toliau. „Born this way ball“ aplankė ne vieną šalį, tačiau pasirodžiusi Danijoje ir prieš Vokietijoje vyksiantį pasirodymą dainininkė nusprendė trumpam aplankyti Amsterdamą, kuriame pasidarė tatuiruotę – inkarą.

Socialiniame tinkle monstrų mama tituluojama dainininkė su savo 29 milijonais Facebook.com gerbėjų pasidalino tatuiruotės ant kairės šonkaulių pusės nuotrauka. Po ja dainininkė parašė: „Ačiū Hankui ir „Amsterdamo tatuiruočių muziejui“ už mano naujają tatuiruotę. Mes jau jūsų ilgimės ir susitiksime „Born this way ball“.

Įsiamžinti su pasaulinio garso dainininkę nesibodėjo ir pats tatuiruočių meistras Henkas Schiffmacheris. Oficialiame „Amsterdamo tatuiruočių muziejaus“ (angl. – „Amsterdam Tattoo Museum“) socialinio tiklalapio Facebook.com sieną papuošė jo ir Lady Gagos nuotrauka.

Šiomis dienomis Lady Gaga koncertuoja Kelne, Vokietijoje. Tuomet vyks į Londoną, Mančesterį ir Dubliną ir tik rugsėjo 17 dieną vėl pasirodys Amsterdame.

Šalia intensyvių koncertinių gastrolių Lady Gaga įrašinėja ir savo naująjį albumą, kurio pavadinimą „ARTPOP“ taip pat išsitatuiravo rugpjūčio pabaigoje. Įdomu tai, kad atlikėja dainas šiam albumui įrašinėja nuoga, nes tiki, kad jos balsas apsinuoginus skamba geriau.

Laiko stoka nesiskundžianti penkių „Grammy“ statulėlių savininkė nusprendė pasirodyti ir kine. Pranešama, kad ji filmuosis naujausioje kultinio režisieriaus Roberto Rodriguezo juostos „Machete“ tęsinyje.

Facebook.com nuotr.
Facebook.com nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai