Lady Gaga tapo ir antrojo sero Eltono Johno vaiko krikštamote

Lady Gaga ir Eltonas Johnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-26 09:39
Seras Eltonas Johnas (65) ir jo sutuoktinis Davidas Furnishas (50) paprašė dainininkės Lady Gaga (27) tapti ir jų trijų mėnesių sūnaus Elijah krikštamote. Tiesa, dainininkė taip pat yra ir pirmosios poros atžalos Zachary (2) krikšto mama.

Legendinis britų dainininkas ir jo sutuoktinis buvo sužavėti, stebėdami kaip Lady Gaga atlieka savo darbą. Anot portalo femalefirst.co.uk, todėl ir paprašė, kad ji taptų ir antrojo poros vaiko krikštamote.

„Ji nuostabus pavyzdys mūsų vaikams. Be to, ji jauna ir yra gera krikštamotė mūsų pirmajam sūnui. Šiame versle mes sužvėrėjame, tačiau turime likti ir žmonėmis. Būtent tokia yra ji“, – apie savo pasirinkimą jis pasakojo žurnalui „Extra“.

Pora pripažino, kad vaikai pakeitė jų gyvenimus visomis įmanomomis prasmėmis. „Matydamas vaikus imi tiek daug suprasti tiek apie save, tiek ir apie gyvenimą“, – sakė D.Furnishas. Jis dar ir anksčiau džiaugėsi, kad dainininkė sutiko globoti jų pirmagimį Zachary, nes ji gali daug ko išmokyti mažylį.

Portalas Žmonės.lt jau rašė, apie tai, kad Eltonas Johnas ir Davidas Furnishas antrą kartą tapo tėvais. Jiems jaunėlį pagimdė ta pati pakaitinė motina kaip ir pirmąjį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai