Lady Gaga surinko 35 mln. JAV dolerių kovai su COVID-19: atsidėkodama žada nepamirštamą TV transliaciją

Lady Gaga nuotoliniu būdu dalyvauja Jimmy Fallono laidoje/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-08 08:52
Pop žvaigždė Lady Gaga ir advokatų organizacija „Global Citizen“ surinko 35 mln. JAV dolerių kovai su koronavirusu ir praneša, kad balandžio 19 dieną kuruos specialią transliaciją, kurios metu pasirodys žinomi laidų vedėjai bei dainininkai.

Transliacijos metu bus kalbama apie pasaulinę pandemiją ir išreiškiama padėka PSO, sveikatos priežiūros darbuotojams bei visiems prisidedantiems prie kovos su COVID-19.

Kanalai NBC, ABC ir CBS bendradarbiaus transliuodami istorinį įvykį, kai vėlyvo vakaro pokalbių šou laidų vedėjai Jimmy Fallonas, Jimmy Kimmelis ir Stephenas Colbertas kartu susirinks vesti specialią laidą. 

Lady Gaga nuotoliniu būdu dalyvauja Jimmy Fallono laidoje/Vida Press nuotr.
Lady Gaga nuotoliniu būdu dalyvauja Jimmy Fallono laidoje/Vida Press nuotr.

Specialioje transliacijoje taip pat dalyvaus vietos ir regionų labdaros organizacijos, teikiančios maistą, pastogę ir sveikatos priežiūrą tiems, kuriems šiuo metu labiausiai reikia pagalbos.

Joje pasirodys Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Green Day's Billie Joe Armstrong, Burna Boy, Chris Martin, Davidas Beckhamas, Eddie Vedder, Eltonas Johnas ir FINNEAS.

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.

Taip pat bus pristatomi interviu su PSO ekspertais ir sveikatos priežiūros darbuotojų pasakojimai apie pasaulinę pandemiją. 

„Mes norime pabrėžti šio istorinio, precedento neturinčio įvykio sunkumus, bet tuo pačiu susivienyti, pakelti žmonių dvasią“, – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė Gaga.

Kelių valandų trukmės TV transliacija taip pat bus tiesiogiai transliuojama „YouTube“, „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir kitose platformose.

Naujausi straipsniai