Lady Gaga su sužadėtiniu labdaros tikslais išsimaudė lediniame vandenyje

Lady Gaga / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-07 12:31
Popmuzikos žvaigždė Lady Gaga ir jos sužadėtinis aktorius Tayloras Kinney sekmadienį nepabūgo šalčio ir sudalyvavo Čikagoje kasmet rengiamame ledinių maudynių renginyje „Polar Plunge“.

Ši pora buvo tarp tūkstančių žmonių, išdrįsusių įšokti į ledinį Mičigano ežero vandenį per renginį, kuriame buvo renkamos lėšos Specialiajai olimpiadai. Lady Gaga ir Tayloras Kinney tokioje akcijoje dalyvavo jau antrus metus iš eilės.

Prie šio labdaros renginio prisidėjo ir daugiau žvaigždžių, kartu su Tayloru Kinney vaidinančių televizijos seriale „Čikagos ugniagesiai“ („Chicago Fire“), taip pat televizijos projektuose „Čikagos policija“ („Chicago P.D.“) ir „Čikagos medikai“ („Chicago Med“), įskaitant buvusį serialo „Seksas ir miestas“ („Sex and the City“) aktorių Davidą Eigenbergą.

Į ledinį vandenį taip pat pasinėrė žinomas JAV televizijos orų pranešėjas Alas Rokeris ir žinių pranešėja Tamron Hall.

Duodamas patarimų šios akcijos naujokui Alui Rokeriui, Davidas Eigenbergas sakė: „Naudok geriausius savo imtynių veiksmus. Mes čia užsiimam imtynėmis – trijų minučių trukmės imtynėmis.“

We had such a good time! Though I can tell Taylor's shorts were freezing in this pic ! ????

A photo posted by Lady Gaga (@ladygaga) on

Tuo tarpu Lady Gaga patikino 61 metų „orų berniuką“, kad per tokias maudynes pirmasis šokas greitai praeina.

„Reikia pajusti skausmą, kad pajustum empatiją“, – dainininkės žodžius citavo dienraštis „Chicago Tribune“.

Lady Gaga, kuri per šį renginį dėvėjo juodus marškinėlius ir tokios pačios spalvos kelnes, taip pat buvo užsidėjusi patriotišką kepuraitę su JAV vėliavos žvaigždėmis ir dryžiais, vėliau socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukomis iš labdaros renginio.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Buvo išties šalta“, – parašė ji prie vienos savo nuotraukos, paskelbtos „Snapchat“. Tuo tarpu „Twitter“ paskyroje paskelbtoje nuotraukoje šviesiaplaukė atlikėja matoma apkabinusi „Polar plunge“ maudynių talismaną – baltąjį lokį.

Šiemet akcijos dalyviai sužvarbo mažiau negu ankstesniais metais, nes orai buvo šiek tiek šiltesni – apie 4,4 laipsnio Celsijaus.

A photo posted by Lady Gaga (@ladygaga) on

Pernai Lady Gaga padėjo „Polar Plunge“ organizatoriams surinkti rekordinę 1,1 mln. dolerių sumą, o Specialiosios olimpiados prezidentė Čikagoje Casey Hogan padėkojo popmuzikos superžvaigždei už jos indėlį.

„Ji labai širdinga, – tąsyk naujienų agentūrai AP sakė Casey Hogan. – Ji sudalyvavo dėl kilnaus tikslo – be reklamavimosi, be žiniasklaidos. Geriau tiesiog nebūna.“

Pernai tame renginyje taip pat dalyvavo aktorius Vince'as Vaughnas, o 2014-asiais komikas Jimmy Fallonas į ledinį vandenį įšoko vilkėdamas kostiumą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai