Lady Gaga pratrūko: norėjo, kad Madonna jai tai būtų pasakiusi į akis

Madonna ir Lady Gaga / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Įžymybių konfliktai – neretas reiškinys. Vieni išauga į metų metus besitęsiančius apsižodžiavimus, kiti virsta idėjomis muzikiniams klipams ar dainoms. Dokumentiniame filme „Gaga: Five Foot Two“ Lady Gaga atvirai prabilo apie 2012 m. vykusį konfliktą su popkaraliene Madonna.

Kai Madonna žeminančiai atsiliepė apie Lady Gaga muziką, kilo nemažas skandalas. Jo atomazga, panašu, vis dar neatėjo. Naujajame dokumentiniame filme Lady Gaga ir toliau lieja pyktį, susikaupusį per penkerius metus.

„Norėčiau, kad ji būtų mane š*do gabalu pavadinusi į akis“, – atvirai sakė atlikėja. Ji drąsiai kritikavo 59-erių metų dainininkę dėl to, kad ji pasirinko kritiką skleisti per viešąją erdvę.

„Aš visuomet ja (Madonna) žavėjausi ir toliau žaviuosi, nepriklausomai nuo to, ką ji apie mane galvoja. Tikrai. Vienintelis mane erzinantis dalykas yra tai, kad būdama italė iš Niujorko, esu pratusi problemas spręsti akis į akį.

Nesvarbu, kaip stipriai ją gerbiu kaip atlikėją, niekaip nesusitaikau su faktu, kad ji nežiūrėjo man į akis, o kritiką sakė per prakeiktą televiziją.

Pasakyti, kad esu š*do gabalas per televiziją yra tas pats, jei vaikinas perduotų raštelį per draugą: „Mano bičiulis mano, kad tu – karšta“. Eik velniop!“, – atviravo žvaigždė.

„Grammy“ apdovanojimuose - provokuojanti Lady Gaga (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau