Lady Gaga prakalbo apie tariamą romaną su Bradley Cooperiu: „Mes kūrėme meilės istoriją“

Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-28 10:50
Nors kalbos, kad tarp garsiosios dainininkės Lady Gagos ir aktoriaus Bradley Cooper – daugiau nei kolegiški santykiai sklando jau kurį laiką, spėlionės ypatingai sustiprėjo po sekmadienį Los Anžele praūžusių „Oskarų“.
Po jausmingo filmo „Taip gimė žvaigždė“ aktoriaus ir režisieriaus Bradley Cooperio pasirodymo su Lady Gaga per „Oskarų“ teikimo ceremoniją, kilo neįtikėtinai daug sąmyšio. Nenuostabu, kad jiems nusifilmavus romantiškoje juostoje, abu nuolat poruojami, bet šįkart visas apkalbas įžiebė itin jausmingas pasirodymas.

Per „Oskarus“ Gaga su Bradley atliko kūrinį „Shallow“, gavusį apdovanojimą už metų filmo dainą. Ir nenuostabu, kad abu jie buvo nominuoti „Oskarams“ už vaidybą – pasirodymas per ceremoniją nepaliko abejingų. Tarsi iš gausybės rago pasipylė komentarai, kad Bradley ir Lady Gaga kur kas daugiau nei draugai.

Tačiau pati Lady Gaga tokias kalbas neigia. Trečiadienį žvaigždė viešėjo populiarioje laidų vedėjo Jimmy Kimmelio šou.

Popdainininkė socialinę mediją išvadino „interneto tualetu“, kuris yra bedugnis, kai kalbama apie popkultūrą.

„Mes norėjome, kad jūs būtent tai ir pamatytumėte. Tai ilga daina, tai – meilės istorija. Mes dirbome labai sunkiai“, – sakė Lady Gaga paklausta apie akivaizdžią jos ir B. Cooperio chemiją. Lady Gaga prašneko ir apie buvusį savo scenos partnerį Tony Bennettą: „Pastaruosius trejus metus aš buvau apsikabinusi Tony Bennettą. Tu šitai darai, kai kartu dainuoji meilės dainas“.
Lady Gaga ir Christianas Carino/Vida Press nuotr.
Lady Gaga ir Christianas Carino/Vida Press nuotr.

Kalbas, kad tarp Gagos ir Cooperio užsimezgė romanas paskatino ne tik jausmingas „Shallow“ pasirodymas, bet ir tai, kad likus kelioms dienoms iki „Oskarų“ ceremonijos dainininkė nutraukė sužadėtuves su buvusiu mylimuoju Christian Carino.

Sakoma, kad jokios ypatingos priežasties nėra, tiesiog tiek Gagai, tiek Carino nepavyko, viskas klostėsi per greitai ir jie nusprendė išsiskirti.

Apie asmeninį savo gyvenimą žvaigždė niekada atvirai nekalba. Šios sužadėtuvės dainininkei – ne pirmosios nutrūkusios. 2016-ųju vasarą ji grąžino žiedą aktoriui Taylorui Kinney.

Carino ir Gaga pirmą kartą viešai kartu pastebėti 2017-aisiais kuomet kartu apsilankė „Kings of Leon“ koncerte. Manoma, kad kartu jie praleido apytiksliai du metus.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama