Lady Gaga po naujojo albumo išleidimo atsisakė žalingų įpročių: „Ši muzika mane išgydė“

Lady Gaga/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-31 13:43
Penktadienį pop muzikos žvaigždė Lady Gaga išleido ilgai lauktą albumą „Chromatica“. Tai šeštasis atlikėjos albumas, kuris išsiskiria nauju futuristiniu stiliumi.

Penktadienį išleidusi savo šeštąjį albumą „Chromatica“, Lady Gaga kartu su vadybininku Bobby Campbellu nusprendė tai atšvęsti ir surengė šokių vakarėlį namuose.

Dainininkė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji ir vadybininkas šoka su stilingomis apsauginėmis kaukėmis bei yra pasipuošę futuristinio stiliaus drabužiais tam, kad atspindėtų naujojo albumo temą.

Duetas pademonstravo savo judesius skambant Lady Gagos dainai pavadinimu „911“.

Neseniai duodama interviu „Apple Music“ su Zane'u Lowe Lady Gaga pasakojo, kad įrašinėdama šį albumą daug galvojo apie blaivybę ir žalingų įpročių atsisakymą. Atlikėja prasitarė, kad po albumo įrašymo metė rūkyti.

„Visą laiką, kol įrašinėjome šį albumą, aš rūkiau. Tačiau kai baigėme įrašinėti, staiga atsisakiau šio žalingo įpročio. Tai yra keisčiausias ir gražiausias dalykas, kuris galėjo nutikti. Ši muzika iš tikrųjų mane išgydė", – pasakojo Lady Gaga.

Lady Gaga/Vida Press nuotr.
Lady Gaga/Vida Press nuotr.

Atlikėja tikisi, kad jos naujasis albumas padės užmegzti ryšį ir suburti žmones per muziką šiuo sunkiu metu.

„Jei klausotės šio albumo ir kenčiate bet kokiu būdu, tiesiog žinokite, kad tos kančios savyje yra jūsų žmogiškumo ženklas ir tai reiškia, kad jūs dar nesate sugedę. Jūs esate susiję su visu pasauliu, tarsi vienas milžiniškas kūnas. Mes kartu – viena visavertė būtybė", – teigė pop muzikos žvaigždė.

Naujausi straipsniai