Lady Gaga pirmą kartą užsiminė apie santykių su Christianu Carino baigtį

Lady Gaga su sužadėtiniu SAG apdovanojimuose / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-06 13:20
Praėjusio sekmadienio vakarą per savo koncertą Las Vegase Lady Gaga paminėjo santykių baigtį su sužadėtiniu Christianu Carino.

Las Vegase vykęs Lady Gagos koncertas žiūrovams dovanojo jautrias akimirkas. Žvaigždė pirmą kartą po ilgo laiko prabilo apie jausmus Christianui Carino ir laikotarpį, kai jie buvo drauge.

Prieš atlikdama kūrinį „Someone to Watch Over Me“ („Kažkas manimi besirūpinantis“), publikai Lady Gaga tarė: „Paskutinį kartą, kai dainavau šią dainą, ant piršto mūvėjau sužadėtuvių žiedą. Taigi, šiandien jau viskas kitaip...“

Nostalgiškomis natomis paženklintas atlikėjos pasirodymas bei iš jos sklindančios emocijų bangos nepaliko publikos abejingos.

Lady Gaga ir Christianas Carino/Vida Press nuotr.
Lady Gaga ir Christianas Carino/Vida Press nuotr.

Su 17 metų jaunesne dainininke Christianą kadaise suartino darbas ir meilė muzikai. Vyras gražiai mergino išrinktąją ir prieš piršdamasis paprašė jos tėvo Josepho Germanottos leidimo vesti dukrą.

Dar vienas romantiškas gestas – ant rankos kadaise jis išsitatuiravo sužadėtinės atvaizdą. Lady, pati garsėjanti pomėgiu puošti kūną piešiniais, be abejonės, jį įvertino. Bet viso šito nepakako, kad santykiai būtų išsaugoti. O skyrybas ji, panašu, pažymėjo nauja tatuiruote – netrukus po Valentino dienos dainininkės instagrame atsirado nuotrauka su spygliuota rože per visą nugarą ir legendinės Édith Piaf dainos pavadinimu – užrašu „La vie en rose“ – rožinis gyvenimas.

Tai ne pirmasis dainininkės romanas ir net ne pirmosios nutrauktos sužadėtuvės. 2015 metais per Valentino dieną ji pasakė „taip“ aktoriui Taylorui Kinney (37) ir užsimovė širdies formos „Lorraine Schwartz“ 6 karatų briliantą. Tačiau vestuvių diena neišaušo, nors su Tayloru jie buvo penkerius metus ir kartu nemažai išgyveno: palaidojo jo močiutę, Lady visus tuos metus kovojo su depresija, potrauminio šoko sindromu, fibromialgija (liga pasireiškia nuolatiniais skausmais, nuovargiu, prasta nuotaika, nerimu), prisipažino karjeros pradžioje susidūrusi su seksualine prievarta.  

Naujausi straipsniai