Lady Gaga per „Grammy“ apdovanojimus pagerbs Davidą Bowie specialiu pasirodymu

Lady Gaga ir Davidas Bowie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-07 10:13
Po poros savaičių vyksiančiuose „Grammy“ apdovanojimuose bus pagerbtas sausį miręs muzikos chameleonas Davidas Bowie. Renginio organizatoriai patvirtino, kad specialų numerį tam ruošia ne kas kitas, o Lady Gaga (29 m.).

Lady Gaga – viena karščiausių Davido Bowie gerbėjų, ir ji niekada neslėpė, kad jis įkvėpė ją tiek kuriant muziką, tiek savo ekstravagantišką įvaizdį.

„Grammy“ apdovanojimų prodiuseris Kenas Ehrlichas „Just Jared“ sakė, kad Lady Gagos dalyvavimas ceremonijoje buvo patvirtintas jau anksčiau, tačiau kai muzikos pasaulį sukrėtė Davido Bowie mirtis, nuspręsta jos pasirodymą kardinaliai pakeisti.

„Mes jau buvome susitarę su Lady Gaga dėl šių metų šou, bet kai Davidas mirė – praktiškai tą pačią akimirką, kai tai išgirdome – žinojome, kad turime visiškai pakeisti numerio kryptį, – sakė jis. – Iš karto pasikalbėjome ir nutarėme, kad būtent ji turėtų pagerbti Davidą. Ji tam labiausiai tinkama.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Po Davido Bowie mirties jo milijoninius turtus dalijasi ne tik šeima, bet ir auklė bei asistentė

Muzikinį numerį, kuriuo bus pagerbta muzikos legenda, kuruos Nile'as Rodgersas – jis prodiusavo Davido Bowie 1983-iųjų albumą „Let's Dance“.​

Vasario 15-ąją vyksiančiuose „Grammy“ apdovanojimuose be Lady Gagos koncertuos ir Adele, Jamesas Bay, Ellie Goulding, Kendrickas Lamaras, „Little Big Town“, Carrie Underwood, The Weeknd ir kt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai