Lady Gaga pasidavė avangardui: vakarienės ją kvietė ikoniškoji „Vogue“ redaktorė

Lady Gaga/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-08 08:00
Jei jau vykti vakarienės pas mados ikoną, leidinio „Vogue“ redaktorę Anną Wintour, tai tik būnant geriausia savo pačios versija. Ir atlikėja Lady Gaga tą puikiai žino. Jos nepriekaištingas įvaizdis prieš iškilmingąją šių metų „Met Galą“ puotą sužavėjo gerbėjus visame pasaulyje.

Turbūt nėra mados industrijoje kito tokio galingo ir prieštaringai vertinamo žmogaus kaip Anna Wintour. Moteris, 30 metų vairuojanti amerikietiškąjį „Vogue“, nelaiko savęs nepakeičiama ir visada žvelgia į rytdieną, ne į vakar dieną. Annos draugais nori būti kiekviena įžymybė, todėl nenuostabu, jog ikoniškajai damai pakvietus vakarienės, reikia iš širdies pasistengti.

Būtent tai padarė aktorė bei dainininkė,  juostos „Taip gimė žvaigždė“ herojė Lady Gaga.

Lady Gaga/Vida Press nuotr.
Lady Gaga/Vida Press nuotr.

Po filmo sėkmės, artėjant trisdešimt trečiajam gimtadieniui, kuris bus kovo mėnesį, Lady Gaga liko be sužadėtinio ir... galbūt be agento, bet ko neprarado dainininkė, to neprarado. Gagos ekstravagancija niekur nedingo.

Prieš vieną iškiliausių metų renginių, Lady Gaga atsidūrė ryškiausioje prožektorių šviesoje. Moteris ne tik pademonstravo puikiai sutarianti su viena iš reikliausių įžymybių draugių, bet nušluostė nosis visoms į vakarienę vykusioms damoms. Jos apranga nepaliko abejingų.

Naujausi straipsniai