Lady Gaga pasidalijo ateities planais: „Tikiuosi turėti vaikų“

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-05 15:35
Po filmo „Taip gimė žvaigždė“ Lady Gaga sulaukė ne tik kritikų liaupsių už nepriekaištingą vaidybą, bet ir gerbėjų apkalbų. Pasauliui už viską labiau parūpo talentingos moters asmeninis gyvenimas.

33-ejų metų dainininkė nusifilmavo „Youtube“ žvaigždės, pasivadinusios NikkieTutorials vardu, vaizdo įraše, kuriame merginos jaukiai šnekučiavosi apie ateitį ir lūkesčius. Lady Gaga prisipažino – ateityje ji tikrai norėtų susilaukti vaikų.

„Bus dar daugiau muzikos. Įvairiausių žanrų. Tikrai neketinu išeiti į pensiją, – kalbėjo L. Gaga, paklausta, kaip ji save įsivaizduojanti po dešimties metų. –  Noriu nusifilmuoti dar keliuose filmuose, susilaukti vaikų ir toliau puoselėti savo svajonę – auginti pačios įkurtą makiažo kompaniją.“

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkė patikino, kad yra įsikvėpusi ir gyvena šia diena bei šia akimirka. „Per artimiausią dešimtmetį ketinu padaryti daugybę pašėlusių dalykų. Kol kas tiksliai nežinau, kokie jie bus, tačiau tai bus tikrai kieta“.

Lady Gaga pokalbio metu atskleidė itin mylinti makiažą ir jo galią. „Aš save atradau per makiažą. Būtent tai mane paskatino jaustis gražia ir tai mane padarė Lady Gaga. Žiūrėjau į veidrodį ir supratau, kad man nepatinka tai, kaip atrodau. Todėl nusprendžiau makiažą darytis pati, taip, kaip man pačiai patinka ir geriausiai tinka.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai