Lady Gaga kvietė tiesiogiai internetu žiūrėti unikalų koncertą su pasaulio superžvaigžėmis

Mick Jagger, Lady Gaga, Billie Eilish/ Vida Press, „Scanpix“/AP nuotr. koliažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-18 14:51
Popžvaigždė Lady Gaga ir advokatų organizacija „Global Citizen“ surinko 35 mln. JAV dolerių kovai su koronavirusu. Šeštadienį, balandžio 18-ąją, internetu tiesiogiai vyko unikalus koncertas „One World: Together At Home Special to Celebrate COVID-19 Workers“. Jame pasirodė „The Rolling Stones“! Taip pat Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Green Day's Billie Joe Armstrong, Burna Boy, Chris Martin, Alicia Keys, Eddie Vedder, Eltonas Johnas ir daugybė kt.

Kanalai NBC, ABC ir CBS bendradarbiavo transliuodami istorinį įvykį – vėlyvo vakaro pokalbių šou laidų vedėjai Jimmy Fallonas, Jimmy Kimmelis ir Stephenas Colbertas kartu susirinko vesti šį specialų projektą.

Specialioje transliacijoje „One World: Together At Home Special to Celebrate COVID-19 Workers“ taip pat dalyvavo vietos ir regionų labdaros organizacijos, teikiančios maistą, pastogę ir sveikatos priežiūrą tiems, kuriems šiuo metu labiausiai reikia pagalbos.

Kelių valandų trukmės koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas „YouTube“, „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir kitose platformose.

Kviečiame žiūrėti:

Transliacijos metu buvo kalbama apie pasaulinę pandemiją ir išreiškiama padėka PSO, sveikatos priežiūros darbuotojams bei visiems prisidedantiems prie kovos su šio šimtmečio virusu.

„Mes norime pabrėžti šio istorinio, precedento neturinčio įvykio sunkumus, bet tuo pačiu susivienyti, pakelti žmonių dvasią“, – anksčiau spaudos konferencijoje sakė Lady Gaga.

Naujausi straipsniai