Lady Gaga Kalėdoms dovanų gavo ponį

Lady Gaga / Vida Press ir „Instagram“ nuotr,
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-23 19:27
Lady Gaga gavo ankstyvą Kalėdų dovaną – jos muzikos įrašų kompanijos vadovai padovanojo jai ponį. Hito „Born This Way“ atlikėja labai nustebo pirmadienį prie savo durų išvydusi baltą arklį su rožinės spalvos pakinktais bei pavadžiu.

Savo naujosios augintinės nuotrauką ji įkėlė į „Instagram“ ir prie jos prirašė: „Šiandien prie mano durų atkeliavo Baltas Angelas iš rojaus. Pasijutau kaip senomis geromis dienomis įrašų versle. Ji tokia dvasinga kumelaitė! Nuoširdūs ačiū Johnui Janickui ir Steve'ui Bermanui, visai „Interscope“ šeimai. Aš ja jodinėsiu, rūpinsiuosi ir visada ją mylėsi. Buvau taip nustebinta!“

Vėliau Lady Gaga paskelbė dar vieną nuotrauką, kurioje jos naujoji augintinė jau uždengta gūnia, o jai po kojomis padėta šieno.

„Labos nakties, meilute“, – parašyta prie nuotraukos.

Popmuzikos žvaigždė jau anksčiau įrodė, kad yra didelė žirgų gerbėja, kai 2013 metais ant „žirgo“ atvyko į Amerikos muzikinius apdovanojimus.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai