Lady Gaga išsiskyrė su sužadėtiniu Tayloru Kinney: dainininkė palūžo

Lady Gaga ir Tayloras Kinney / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-19 20:31
Dainininkė Lady Gaga (30) išsiskyrė su savo sužadėtiniu, aktoriumi Tayloru Kinney (35), praneša Usmagazine.com. Pora draugavo penkerius metus, susižadėjo 2015-aisiais, per Valentino dieną.

Žinią apie garsenybių skyrybas Usmagazine.com patvirtino šaltinis. Pora skirtingais keliais pasukti nusprendė liepą.

„Ji buvo labai palūžusi“, – kalbėjo šaltinis atskleisdamas, kad pastarosios dainininkės atostogos Meksikoje nebuvo atsitiktinės: ji iš visų jėgų bando atsigauti.

Lady Gaga su Tayloru Kinney susipažino 2011-aisiais, kai jis filmavosi jos vaizdo klipe „You And I“, netrukus po to jiedu tapo pora.

Susižadėjo per Valentino dieną

2015-ųjų vasarį, per Valentino dieną, pora susižadėjo. Po to, kai Tayloras Kinney paprašė mylimosios rankos ir įteikė jai įspūdingą žiedą su širdies formos briliantu, pora sužadėtuves atšventė Lady Gagos šeimai priklausančiame restorane „Joanne Trattoria“ Manhatane.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Per Valentino dieną jis atidavė man savo širdį ir aš pasakiau TAIP“, – kad yra susižadėjusi „Instagram“ tinkle pati patvirtino Lady Gaga.

Džiugiomis naujienomis „Instagram“ tinkle pasidalijo ir Tayloras Kinney, įkėlęs savo ir Lady Gagos nuotrauką netrukus po sužadėtuvių. Joje būsimieji vyras ir žmona atrodė be galo laimingi, o ant Lady Gagos rankos matyti žiedas.

„Ji pasakė TAIP per Valentino dieną“, – nuotrauką komentavo aktorius.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai