Lady Gaga išsakė savo poziciją dėl seksualiniu smurtu apkaltinto muzikanto R. Kelly

Lady Gaga / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-10 12:09
Trečiadienio naktį dainininkė Lady Gaga išsakė savo poziciją dėl aplink amerikiečių R&B atlikėją R. Kelly sklandančių kaltinimų seksualiniu priekabiavimu. Kartu su juo dirbusi prie kūrinio „Do What U Want (With My Body)“ moteris nepalaikė buvusio kolegos. Tą gyvenimo laikotarpį, kai kūrė su R. Kelly, Gaga įvardijo kaip labai juodą ir tamsų.

Aktorius ir atlikėjas R. Kelly šiuo metu daugelio moterų vis dar kaltinamas padaręs seksualinius nusikaltimus prieš jas, su kuriomis jis dirbo. Dokumentinių serijų, pavadinimu „Surviving Kelly“ („Išgyventi Kelly“), metu aukos pasakoja apie nepavydėtinas savo patirtis.

Muzikos prodiuseris buvo apkaltintas naudojęs savo įtaką ir galią tam, kad išnaudotų jaunas merginas ir moteris.

„Stoju mūru už šias moteris. 1000 procentų jomis tikiu ir žinau, kad jos kenčia didžiulį skausmą. Norėčiau, kad jų balsas būtų išgirstas ir į visa tai pasižiūrėta rimtai.“ – internete viešai rašė Gaga.

Pati dainininkė, kuri seksualinį smurtą patyrė būdama 19 metų, paaiškino, jog tie metai, kada jie su R. Kelly dirbo prie bendro kūrinio, jai buvo be galo sunkūs. Gaga šį laikotarpį įvardijo juodu ir visiškai nemaloniu.

„Kaip pati, nukentėjusi nuo seksualinio nusikaltimo, galiu pasakyti tik tiek, jog tą dainą ir vaizdo klipą aš į dienos šviesą paleidau, tik dėl to, jog norėjau kažko provokuojančio. Patyrusi traumą, jaučiausi pikta“, – apie darbą su R. Kelly pasakojo atlikėja.

Lady Gaga / Vida Press nuotr.
Lady Gaga / Vida Press nuotr.

Anot Gagos, daina „Do What U Want (With My Body) tik parodo, kokia silpna bei psichologiškai pažeidžiama ji tuomet buvo. Dabar Gaga šiuo kūriniu anaiptol nesididžiuoja.

„Jei tik galėčiau laiką atsukti atgal ir pasikalbėti su jaunesne savimi, aš patarčiau tai merginai lankyti terapiją, kad įveiktų vidines traumas. Pamenu, kad tuomet aš galvojau neturinti tokios galimybės.“

„Negaliu sugrįžti atgal, tačiau dabar aš galiu paremti visas moteris, vyrus ir bet kokio lytinio identiteto žmones, visas rases ir visas seksualinio smurto aukas.“

Gaga pašalino savo dainą „Do What You Want“ iš visų įmanomų muzikos dalijimosi platformų ir dar kartą pabrėžė, kad palaiko kiekvieną, kuri nukentėjo nuo muzikanto R. Kelly. 

Naujausi straipsniai