Lady Gaga iš solidarumo su seksualinės prievartos aukomis pasidarė vienodas tatuiruotes

Lady Gaga iš solidarumo su seksualinės prievartos aukomis pasidarė vienodas tatuiruotes / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-06 13:52
Dainininkė Lady Gaga ištesėjo savo duotą pažadą seksualinio smurto aukoms, kurios kartu su ja pasirodė „Oskarų“ scenoje, ir pasidarė vienodas tatuiruotes.

Lady Gaga ant kairiojo peties išsitatuiravo visas seksualinio smurto aukas vienijantį simbolį.

„Per repeticiją mes su aukomis sudarėme paktą“, – paaiškino atlikėja trumpame vaizdo įraše, kurį ji įkėlė į „Snapchat“.​

TAIP PAT SKAITYKITE: Gausią Lady Gagos tatuiruočių kolekciją papildė Davido Bowie portretas

Vėliau viena iš merginų, kartu su Lady Gaga pasirodžiusi per jos numerį „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijoje, į „Twitter“ įkėlė savo ir kitų aukų nuotraukas, kuriose matyti įvairiose kūno vietose padaryti tokia pati tatuiruotė.

„Ant scenos pasirodžiusios seksualinės prievartos aukos – įskaitant ir Lady Gagą – iš solidarumo pasidarė vienodas tatuiruotes“, – rašė mergina, pasivadinusi Elver.

Žmonės.lt primena, kad praėjusį sekmadienį Lady Gaga surengė emocingą pasirodymą per „Oskarų“ apdovanojimus, kuriam pasibaigus visas teatras, pilnas Holivudo žvaigždžių, plojo atsistojęs. Lady Gaga atliko „Oskarui“ nominuotą savo kartu su Diane Warren sukurtą dainą „Til It Happens To You“, kuri yra iš dokumentinio filmo apie seksualinę prievartą JAV studentų miesteliuose. Pasirodymo metu ant scenos užlipo ir dešimtys seksualinio smurto aukų, kurios laikėsi susikibusios už rankų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai