Lady Gaga ir Tayloras Kinney savo santykiuose taško dar nededa: „Padarėme pertrauką“

Lady Gaga ir Tayloras Kinney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-20 07:53
Antradienį pasaulį apskriejo žinia, kad dainininkė Lady Gaga (30 m.) ir aktorius Tayloras Kinney (35 m.) nutraukė sužadėtuves. Neilgai trukus apie santykių dramą pasisakė ir pati atlikėja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lady Gaga išsiskyrė su sužadėtiniu Tayloru Kinney: dainininkė palūžo

Sulaukusi daugybės palaikančių žinučių iš gerbėjų Lady Gaga parašė viešą pareiškimą savo „Instagram“ paskyroje, kartu pasidalijusi ir nuotrauka, kurioje ji su Tayloru nufotografuoti apsikabinę iš nugaros.

Dainininkė patvirtino, kad jiedu su Tayloru šiuo metu yra padarę santykių pertrauką, tačiau tuo pačiu leido suprasti, kad išlieka tikimybė, jog jiedu vėl bus kartu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Tayloras ir aš visada tikėjome, kad esame giminingos sielos. Kaip ir visos poros, mes patiriame pakilimų ir nuosmukių, ir (šiuo metu) mes padarėme pertrauką, – rašė Lady Gaga. – Mudu abu esame ambicingi menininkai, besitikintys dirbti (dėl santykių) tarp didelių atstumų ir komplikuotų grafikų, kad tęstume tą paprastą meilę, kuri mus visada siejo. Prašau, paremkite mus. Mes kaip ir visi kiti ir mes labai mylime vienas kitą.“​

Šaltinis iš Lady Gagos ir Tayloro Kinney aplinkos portalui „People“ taip pat sakė, kad dabartinė santykių pertrauka – ne galutinis taškas poros istorijoje, o pagrindinė tos pertraukos priežastis – itin užimtas jų abiejų darbų grafikas ir santykiai per atstumą.

„Ji dirba prie naujo albumo, jis filmuojasi savo seriale, jie nebūna toje pačioje valstijoje – tai tiesiog sunku, – sakė šaltinis. – Jie abu labai myli vienas kitą ir nori, kad viskas pavyktų. Tiesiog buvo sunku su dideliu juos skiriančiu atstumu.“

Žmonės.lt primena, kad Lady Gaga ir Tayloras Kinney susipažino 2011-aisiais, kai jis filmavosi jos vaizdo klipe „You And I“, netrukus po to jiedu tapo pora. 2015-ųjų vasarį, per Valentino dieną, pora susižadėjo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai