Lady Gaga ir jos vyrai: su vienu draugiškai išsiskirti nepavyko

Lady Gaga ir Christianas Carino/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-09 11:26
Pasirodymas „Grammy“ ceremonijoje be sužadėtuvių žiedo ir be jį užmovusio vyro buvo pranašiškas: iš karto po to oficialiai patvirtinta, kad Lady Gaga (32) ir talentų agentas Christianas Carino (49) – nebe pora.

Netikėta žinia (praėjo vos keletas mėnesių, kai oficialiai buvo paskelbta apie sužadėtuves) ir jokių komentarų apie tokio sprendimo priežastis paskatino tikrą gandų audrą. Viena iš populiariausių versijų – dainininkė neabejinga kolegai Bradley Cooperiui (44), su kuriuo vaidino jo paties režisuotame filme „Taip gimė žvaigždė“. Esą juostoje pasakojama dramatiška stiprios meilės istorija galėjo persikelti į realų gyvenimą.

Lady Gaga visada pabrėžė, kad Bradley – tik labai geras draugas, tačiau dabar, kai ji vėl vieniša, situacija atrodo kiek kitaip. Iki šiol jie abu buvo susisaistę įsipareigojimais: Lady Gaga – susižadėjusi, o Cooperis ketvirti metai – modelio Irinos Shayk partneris, pora augina dukrą Leą De Seine, kuriai kovo 21-ąją sukaks metai. Po nutrauktų sužadėtuvių balanso nebelieka – efektingoji dainininkė laisva, o apie debesis Shayk ir Cooperio šeimoje irgi kuris laikas sklando gandai.


Lady Gaga ir Christianas Carino/Vida Press nuotr.
Lady Gaga ir Christianas Carino/Vida Press nuotr.

Šiaip ar taip, artėjant trisdešimt trečiajam gimtadieniui – irgi kovo mėnesį, Lady Gaga liko be sužadėtinio ir galbūt – be agento, juk Carino pastaraisiais metais ėjo šias pareigas. Gal jiems pavyks nenutraukti dalykinių ryšių – jei tikėtume „gerai informuotu šaltiniu“, kurį cituoja žurnalo „People“ interneto portalas, dramos nėra, santykiai nutrūko be didelių pykčių – tiesiog jie nebemyli vienas kito: „Nepasisekė. Taip nutinka, kartais tenka nutraukti santykius. Viskas baigėsi pakankamai draugiškai.“ Bet per padėkos kalbą „Grammy“ teikimo ceremonijoje dainininkė net nepaminėjo Christiano, taigi gali būti, kad jo, kaip Lady Gagos agento, karjera taip pat baigta.

Tai ne pirmasis dainininkės romanas ir net ne pirmosios nutrauktos sužadėtuvės. 2015 metais per Valentino dieną ji pasakė „taip“ aktoriui Taylorui Kinney (37) ir užsimovė širdies formos „Lorraine Schwartz“ 6 karatų briliantą. Tačiau vestuvių diena neišaušo, nors su Tayloru jie buvo penkerius metus ir kartu nemažai išgyveno: palaidojo jo močiutę, Lady visus tuos metus kovojo su depresija, potrauminio šoko sindromu, fibromialgija (liga pasireiškia nuolatiniais skausmais, nuovargiu, prasta nuotaika, nerimu), prisipažino karjeros pradžioje susidūrusi su seksualine prievarta.

Lady Gaga ir Tayloras Kinney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga ir Tayloras Kinney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sakoma, kad su Kinney jie išties liko geri draugai. Kaip ir su dizaineriu Matthew Williamsu (33) – su juo draugavo dvejus metus, jis net vadovavo mados namams „Haus of Gaga“. „Buvome pašėlę meilužiai, o paskui supratome, kad mus sieja tvirti kūrybiniai saitai“, – apie pastaruosius santykius rašoma Stefani Germanottos (Lady Gagos slapyvardis atsirado vėliau) biografijoje „Looking For Fame: The Life of a Pop Princess“.

Ne taip gerai baigėsi su prodiuseriu Robu Fusari (43), nemenkai prisidėjusiu prie Stefani karjeros. Kurį laiką porą siejo ne tik dalykiniai ryšiai, o kai išsiskyrė, jis buvusiai partnerei iškėlė 30 milijonų dolerių ieškinį ir reikalavo dalytis honorarais. Po penkerių metų byla buvo nutraukta.

Reikia tikėtis, kad skyrybos su Carino klostysis pagal Kinney, o ne pagal Fusari scenarijų, – vis dėlto Christianas yra brandus vyras (aštuoniolika metų buvo susituokęs, su buvusia žmona turi beveik suaugusią dukrą Bellą). Na, ir tikras profesionalas, tarp kurio klientų – tokios žvaigždės kaip Britney Spears, Miley Cyrus, Jennifer Lopez, Johnny Deppas, Justinas Bieberis.

Su 17 metų jaunesne dainininke jį suartino darbas ir meilė muzikai. Christianas gražiai mergino išrinktąją ir prieš piršdamasis paprašė jos tėvo Josepho Germanottos leidimo vesti dukrą. Dar vienas romantiškas gestas – ant rankos išsitatuiravo sužadėtinės atvaizdą. Lady, pati garsėjanti pomėgiu puošti kūną piešiniais, be abejonės, jį įvertino. Bet viso šito nepakako, kad santykiai būtų išsaugoti. O skyrybas ji, panašu, pažymėjo nauja tatuiruote – netrukus po Valentino dienos dainininkės instagrame atsirado nuotrauka su spygliuota rože per visą nugarą ir legendinės Édith Piaf dainos pavadinimu – užrašu „La vie en rose“ – rožinis gyvenimas. 

Naujausi straipsniai