Lady Gaga įkūnijo dizainerio M.Gucci našlę: kino juosta pasakos apie pavydą ir žmogžudystę

Patrizia Reggiani Gucci ir ją įkūnijusi Lady Gaga / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-23 13:47
Lady Gagai (34) visuomet priklausė ekstravagantiškos mados ikonos titulas, tačiau naujausiame Ridley Scotto filme „House of Gucci“ besifilmuojanti superžvaigžė gerbėjus stebina klasikiniais įvaizdžiais bei verčia su nekantrumu laukti kino juostos premjeros.

Patrizią Reggiani, mados giganto Maurizio Gucci našlę, įkūnijusi Lady Gaga naujausiame filme vaidina greta tokių aktorių kaip Al Pacino, Adamas Driveris ir Jaredas Leto.

Drama pasakoja apie tikrus įvykius – žmogžudystę, kurią, manoma, inicijavo būtent Gagos vaidinama Patrizia Reggiani. Po 10 dešimtmetyje įvykusių aukštosios mados dizainerio ir Patrizios skyrybų, moteris kaltinama užsakiusi žudiką, kuris atėmė M.Gucci gyvybę.

Pranešama, kad Ridley Scotto filmas pasirodyti turėtų ateinantį lapkritį, Padėkos dienos savaitgalį, per kurį švenčia visos Jungtinės Amerikos Valstijos.

Lady Gaga ir Al Pacino / „Vida Press“ nuotr.
Lady Gaga ir Al Pacino / „Vida Press“ nuotr.

Patrizia Reggiani buvo panaši į Elizabeth Taylor – ir lygiai taip pat mėgo brangenybes. Tiesiai sakė, kad tėvas įpratino ją prie ištaigingo gyvenimo būdo ir prasidėjusi su Gucci neketino mažinti reikalavimų. Tiesa, negali sakyti, kad ji visada skrupulingai paisė aštuntojo Dievo įsakymo – nemeluok.

Įspūdingą Milano grietinėlės porą Niujorke priimdavo pati Jackie O. „Mes buvome graži pora ir gražiai gyvenome“, – prisiminė Patrizia interviu „Guardian“.

Lady Gaga / „Vida Press“ nuotr.
Lady Gaga / „Vida Press“ nuotr.

Be abejonės, padorioje itališkoje šeimoje visada yra vietos meilužei, bet amžiaus vidurio krizės ištiktas Maurizio supainiojo viešąjį ir privatų interesus: namiškiams pasakė, kad neilgam išvyksta, ir tiesiog dingo. O po savaitės Patrizią pasiekė žinia, kad sutuoktinis puikiai įsitaisęs Milane – bute su blondine dailininke Paola Franchi, dėl jo palikusia savo vyrą.

Kai Milane buvo pradėta kalbėti, kad Maurizio rengiasi vėl vesti, Patrizia tiesiai pareiškė mielai ateisianti į jo laidotuves. Savo advokato klausinėjo, kiek gautų nudėjusi buvusįjį. Ir nežinia, ko labiau neatleido – asmeninės išdavystės ar išslydusios iš rankų „Gucci“ imperijos.

Grynai itališka žmogžudystė

Laikas – 1995 metų kovo 27 diena, pusė devynių ryto. Vieta – Milanas, Palestra gatvė, Gucci dinastijos įpėdinio biuras. Laiptais lipantį Maurizio Gucci (1948–1995) pasivijęs vyras keturiskart iššauna, neskubėdamas nusileidžia, išeina pro laukujes duris ir dingsta minioje. (Šiemet bus jau dvidešimt šešeri, kai ši žmogžudystė sukrėtė pasaulį – ir ne tik mados).

„Gucci“ mados namai liko be vadovo, Gucci dinastija – be vyriškosios lyties įpėdinio, dvi dukros – be tėvo, o ponia Patrizia – nepaguodžiama ir labai elegantiška našlė.

Patrizia Reggiani Gucci ir Maurizio Gucci su vaikais / „Vida Press“ nuotr.
Patrizia Reggiani Gucci ir Maurizio Gucci su vaikais / „Vida Press“ nuotr.

Populiariausia versija – užsakyta žmogžudystė. Mados pasaulis–dideli pinigai–organizuotas nusikalstamumas – sena patikrinta grandis. Sklandė gandai, kad Gucci, atidaręs kazino Šveicarijoje, ketino plauti mafijos pinigus, bet viskas pasisuko ne taip ir du žudikai iš Sicilijos susidorojo su įpėdiniu. Vis dėlto paaiškėjo, kad šaulys buvo vienas, naudojosi neįprastu samdomiems žudikams ginklu, šaudė patalpoje matant durininkui ir šį sužeidė.

Tyrėjai atmetė profesionalaus žudiko versiją ir ėmėsi ieškoti, kam dar naudinga pono mirtis. Įtariamųjų sąraše atsidūrė kone visi milžiniško klano nariai.

Patrizia Reggiani Gucci / „Vida Press“ nuotr.
Patrizia Reggiani Gucci / „Vida Press“ nuotr.

Po patriarcho Guccio Gucci (1881–1953) mirties – tai jo inicialai GG puošia mados namų logotipą – verslą paveldėjo keturi sūnūs. Finansiniai ir dalykiniai reikalai klostėsi puikiai: aštuntajame dešimtmetyje „Gucci“ buvo vieni populiariausių pasaulyje mados namų. Bet bendrovę draskė vidiniai nesutarimai. Iš pradžių broliai gana draugiškai dirbo kartu, vėliau tuokėsi, žmonos gimdė vaikus ir jų verslo bei giminystės vizijos vis labiau pradėjo skirtis. Kaip kartais sakoma Milane, „Gucci“ pražudė per didelė meilė vaikams.

Naujausi straipsniai