Lady Gaga gėjų parade Čikagoje pasirodė neatpažįstama – be ekscentriško kostiumo ir makiažo

Lady Gaga / Instagram.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-04 18:44
Pasaulis pratęs matyti Lady Gagą ryškiai prisidažiusią ir ekstravagantiškai pasipuošusią – dainininkė nesiliauja stebinti savo įvaizdžio viražais. Nustebino ir šįkart, tiesa, visai iš kitos pusės – Čikagoje vykusiose homoseksualų eitynėse garsenybė pasirodė be makiažo ir buvo sunkiai atpažįstama.

Niekam ne paslaptis, kad Lady Gaga aktyviai pasisako už homoseksualų teises, taigi naujasis JAV priimtas įstatymas, įteisinęs homoseksualų santuokas, jai tikra šventė. 

Atšvęsti garsenybė ir nutarė: apsilankė Čikagoje vykusiame homoseksualų parade. Nors čia ji pasirodė beveik neatpažįstama – vilkėjo niekuo neišsiskiriančius drabužius, buvo nepasidažiusi, – dalis gerbėjų vis tiek suprato, kad netoliese – pati Lady Gaga. 

Nors dėmesio parade ji, panašu, ir vengė, vis tiek sutiko įsiamžinti su gerbėjais nuotraukose nesibodėdama pasirodyti be makiažo. Vieną tokių fotografijų pati paskelbė savo „Instagram“ tinkle. Prie nuotraukos rašė: „Labai jus myliu, gražieji vaikai. Nesiliaukite būti revoliucionieriais“. 

A photo posted by @ladygaga on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai