Lady Gaga „gedulingai“ atsisveikina su savo gyvenimo 3-iuoju dešimtmečiu

4. Lady Gaga – 59 mln. dolerių / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-04 20:01
Popmuzikos superžvaigždė Lady Gaga sako drąsiai pasitiksianti artėjantį 30-ąjį gimtadienį, bet pripažino, kad „jau atgedėjo“ savo besibaigiančius 3-o dešimtmečio metus.

Dainininkei 30 metų sukaks kovo 28-ąją, ir nors ji prisipažįsta, kad anksčiau liūdėjo dėl greitai bėgančio laiko, dabar sako supratusi, kad nėra ko bijoti tapti vyresne.

„Mano gimtadienis kovą, todėl tai paskutinės mano 3-ojo dešimtmečio akimirkos, – Lady Gaga sakė žurnalui „Billboard“. – Aš jau savotiškai dėl to atgedėjau, o dabar iš tikrųjų džiaugiuosi, kad galėsiu parodyti merginoms ir netgi vyrams, ką reiškia būti moterimi, įžengusia į 4-ą dešimtį. Kodėl taip yra, kad mes nurašom žmones, peržengusius šią ribą? Staiga pasakome: „Esi sena moteris.“

Velniai rautų, aš – ne sena. Esu seksualesnė, stipresnė, protingesnė ir labiau savo vietoje negu kada nors anksčiau.

„Velniai rautų, aš – ne sena. Esu seksualesnė, stipresnė, protingesnė ir labiau savo vietoje negu kada nors anksčiau. Nuėjau ilgą kelią per daug širdies sopulio ir skausmo, bet visa tai manęs nepavertė pagedusia preke. Tai mane padarė kovotoja“, – tikino ji.

„Noriu parodyti moterims, kad jos neturi stengtis lygiuotis į 19-metes ir 21 metų moteris, kad būtų sėkmingos, – tęsė atlikėja. – Muzika užsiimančios moterys mano, kad jos, po paraliais, turi parduoti viską, kad taptų žvaigždėmis. Tai labai liūdna“, – pabrėžė Lady Gaga.

„Noriu į savo 4-ąjį dešimtmetį įžengti su trenksmu“, – pridūrė ji.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai