Lady Gaga dirigavo garsenybių paradui per „Victoria's Secret“ šou

Lady Gaga ir Bruno Marsas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-01 13:16
Vėlų trečiadienio vakarą žiemą pasitinkantį Paryžių įkaitino garsusis „Victoria's Secret“ šou. Tradiciškai podiumu žengiant seksualiausioms pasaulio manekenėms tarp jų sukiojosi ir muzikos pasaulio žvaigždės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žiemos išvakarėse Paryžių įkaitino karščiausias metų renginys – „Victoria's Secret“ šou

TAIP PAT SKAITYKITE: Irina Shayk „Victoria's Secret“ podiumu žengė būdama nėščia: laukiasi kūdikio nuo Bradley Cooperio

Šiais metais „Victoria's Secret“ šou organizatoriai muzikinę renginio dalį patikėjo naujus albumus ką tik išleidusiems Lady Gagai, Bruno Marsui ir The Weeknd.

Lady Gaga per „Victoria's Secret“ šou surengė kelis numerius, per kuriuos ne tik atliko naujas savo dainas, bet ir kaskart pasirodė vis kitokiais sceniniais drabužiais.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Charizmatiškasis Bruno Marsas per renginį pademonstravo savą gangsteriško įvaizdžio interpretaciją – podiumu žengiant pusnuogėms manekenėms jis dainavo vilkėdamas juodą kostiumą ir didžiulius kailinius.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Na, o The Weeknd, kuris per „Victoria's Secret“ šou koncertavo antrus metus iš eilės, ant podiumo susitiko su savo buvusia mergina Bella Hadid.

Pusantrų metų draugavusios poros skyrybos – dar visai šviežios, tačiau per renginį nebuvo įmanoma nepastebėti tarp jų tebetvyrančios chemijos ir abipusiai demonstruojamų šiltų jausmų, tad akimirksniu pasklido kalbos, kad galbūt jie susitaikė.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai