Lady Gaga atskleidė intymią „Gucci mados namų“ detalę: buvo iškirpta jos sekso scena su S.Hayek

Lady Gaga ir Salma Hayek / Scanpix ir filmo „Gucci mados namai“ kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-23 14:15
Nors kriminalinė drama „Gucci mados namai“ sulaukė kontraversiškų vertinimų, filmo atgarsiai netyla dar dabar. Štai visai neseniai vėl audras pakurstė pagrindinį Patrizios Reggiani vaidmenį įkūnijusi Lady Gaga, atskleisdama, kad filme turėjo būti jos sekso scena su aktore Salma Hayek, kuri įkūnijo jos bendražygę Pina.

Filmo „Gucci mados namai“ žvaigždė Lady Gaga duodama interviu apie populiariąją kriminalinę dramą, pareiškė, kad jai teko suvaidinti sekso sceną su bendražyge Pina, kurią suvaidino Salma Hayek. Popmuzikos atskleidė, kad galiausiai pikantiška filmo scena buvo iškirpta.

„Yra visa šio filmo pusė, kurios jūs dar nematėte“, – intrigavo Lady Gaga, suvaidinusi Patrizia Reggiani, tikro gyvenimo aferistę, kuri buvo nuteista už sąmokslą nužudyti savo vyrą Maurizio Gucci (vaidmenį atliko Adamas Driveris).

Lady Gaga filme „Gucci mados namai“ / Universal Pictures International nuotr.
Lady Gaga filme „Gucci mados namai“ / Universal Pictures International nuotr.

Dainininkė tvirtino, kad nepanaudotuose kadruose buvo pavaizduota jos veikėja, užmezganti „seksualius santykius su Giuseppina-Pina“, kurią vaidina žymioji aktorė Salma Hayek.

„Mano sekso scena su Salma Hayek buvo išimta“, – galiausiai pareiškė Gaga.

Duodama interviu Lady Gaga juokavo, kad filmo žiūrovai daug ką prarado.

Lady Gaga ir Salma Hayek / Scanpix nuotr.
Lady Gaga ir Salma Hayek / Scanpix nuotr.

Visgi, ne visiems filmas atnešė teigiamas emocijas. Pati Gucci šeima neseniai paskelbtame pareiškime filmo režisierių Ridley Scottą kaltino šmeižtu bei giminės garbės ir orumo žeminimu.

„Filmo kūrėjai nesivargino pasikonsultuoti su Aldo Gucci (filme vaidino Alas Pacino) ir pateikė Gucci šeimos narius kaip banditus, neišmanančius ir nejautrius juos supantį pasaulį“, – teigiama pareiškime.

Lady Gaga ir Alas Pacino „Gucci mados namų“ filmavimo aikštelėje / Vida Press nuotrauka
Lady Gaga ir Alas Pacino „Gucci mados namų“ filmavimo aikštelėje / Vida Press nuotrauka

Vienintelė Aldo Gucci dukra Patricia dar prieš pasirodant filmui taip pat apkaltino režisierių R.Scottą pavogius šeimos tapatybę, siekiant pasipelnyti. Režisierius tokią kritiką atmetė, teigdamas, kad Gucci šeimos istorija – skandalinga ir visiems žinoma.

„Prisiminkite, kad vienas Gucci šeimos narys buvo nužudytas, o kitas pateko į kalėjimą dėl mokesčių vengimo, todėl negalite su manimi kalbėti apie norą pasipelnyti“, – teigė R.Scottas. 

Patrizia Reggiani Gucci 2017 m. / Scanpix nuotr.
Patrizia Reggiani Gucci 2017 m. / Scanpix nuotr.

Tuo tarpu P.Reggiani vaidmenį atlikusi Lady Gaga teigė, kad konsultuotis su tikrąja šeima jai atrodė nebūtina.

„Supratau, kad norėdama perteikti šią istoriją kuo įtikinamiau, turiu į ją žvelgti smalsios moters, turinčios žurnalistinę dvasią, akimis, kad galėčiau pamatyti tai, kas vaizduojamose scenose slypi tarp eilučių. Tai reiškia, kad niekas neturėjo man aiškinti, kas yra Patrizia Gucci. Net pati Patrizia Gucci“, – yra sakiusi Lady Gaga.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama