Lady Gaga apsinuogino Atėnų oro uoste, vėliau – viešbučio kambaryje

Lady Gaga atvyko į Atėnus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-18 11:05
Savaitės viduryje į Atėnus, Graikiją, atvykusi amerikiečių muzikos dievaitė Lady Gaga vėl sutraukė viso pasaulio žiniasklaidos dėmesį: oro uoste pasirodžiusi garsenybė iš lėktuvo išlipo savo krūtis pridengusi vien kriauklėmis, vėliau internete paskelbė pikantiškų nuotraukų iš viešbučio kambario.

Atėnuose Lady Gaga koncertuos penktadienį, tačiau iš Turkijos, Stambulo, čia atskrido dar antradienį. Jau pirmomis viešnagės akimirkomis ji sulaukė didžiulio dėmesio, kurį išprovokavo pati: iš lėktuvo išlipo apsinuoginusi, krūtis pridengė vien kriauklėmis. 

Vėliau, įsikūrusi prabangiame viešbutyje, Lady Gaga nusirengė dar daugiau ir... vėl pozavo prieš fotoobjektyvą. Vien su virvelinėmis kelnaitėmis ji įsiamžino viešbučio kambario vonioje: iš nugaros, iš priekio (krūtis pridengusi plaukais), susirangiusi. 

Nuotraukas ji paskelbė savo „Instagram“ paskyroje. Čia ji nepamiršo padėkoti gerbėjams: „Ačiū už gražų ir šiltą sutikimą Atėnuose. Mes atvykome kupini meilės ir muzikos dvasios, žinoma, norime atšvęsti jūsų gražią istoriją. Kur prasideda klasikinis menas. Mums priklauso būti kartu.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai