Labiausiai „perdegusios“ įžymybės: kurios negali gyventi be įdegio?

Britų televizijos persona Katie Price filmo premjeroje. / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiais laikais įrudęs kūnas daugumai asocijuojasi su sveikata, vasara ir, žinoma, grožio kultu. Mes ir nesiginčijame, kad VOS saulės paliesta oda iš tikrųjų atrodo puikiai. Tačiau...

Prisijunkite prie daugiau kaip 71 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

...vertėtų prisiminti ir kelis svarbius dalykėlius: saulė sendina, skatina raukšlėjimąsi, formuoja pigmentines dėmes ir skatina odos vėžio riziką. Soliariumai taip pat nėra pati geriausia išeitis, taigi, kai ant svarstyklių padedame sveikatą ir tokį siaurią grožio suvokimą kaip įdegis, jos turėtų nusvirti į saiko ir sveiko proto pusę.

Šiandien siūlome žvilgtelėti į įžymybes, kurios savo kūnus rudina pačiomis įvairiausiomis priemonėmis: saule, soliariumu ir populiariomis savaiminio įdego priemonėmis – kremais, putomis, aliejais, losjonais ir t. t.). Kai kurios žvaigždės jau seniai negali gyventi be bronzinio kūno ir veido atspalvio, todėl įdegis tapęs jų vizine kortele; kitos „migruoja“ – kartais savo gerbėjus pradžiugina natūraliu įvaizdžiu, o kartais persistengia; dar yra ir tokia grupė, kurios pabandžiusios saulės ar dirbtinio įdegio privalumų, spjovė ir nusprendė, kad šviesi oda – kur kas geriau. 

Victoria Beckham (40 m.) išties mėgsta dirbtinį įdegį. Jis jos palydovas jau nuo pačių neatmenamiausių laikų. Tiesa, kartais žvaigždės ir dizainerės įvaizdis kiek sušvelnėja, tačiau visiška blyškiaveide moteris būti nenori.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Aktorius Hulkas Hoganas (o iš tikrųjų Terry Gene Bollea) net ir būdamas 60-ies nemano, kad įdegio vertėtų atsisakyti. Iš tikrųjų tokia odos spalva jau seniai tapo jo vizitine kortele. Kaip ir išraiškingi ūsai, saulės akiniai ar skarelė ant galvos.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Dizaineris Valentino Garavani (82 m.) mėgsta dailių moterų draugiją. O kaipgi kitaip – juk žavios damos demonstruoja jo sukurtus šedevrus, dėl kurių galima pamesti galvą akimirksniu! O įdegis – tai tik įvaizdžio dalis. Visgi skirtumas, palyginti su aktore Anne Hathaway, daugiau nei itin akivaizdus...

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Ką veikia Kim Kardashian (33 m.), kad ji žinomesnė nei kitos pasaulinio garso įžymybės, nugrimzdusios į praeitį? Išgarsėjusi kaip realybės šou veikėja dabar ji sekama paparacų kiekvieną minutę! Niekada itin subtiliu skoniu negalėjusi pasigirti Kim kartais persistengia ir su makiažu, ir su įdegiu. Tačiau tai – dar ne pats blogiausias variantas.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Skardžiabalsė Christina Aguilera (33 m.) vienu metu išties atrodė itin „paskrudusi“. Tuomet brunetė ji nevengė labai ryškaus įdegio, kuris moteriai pridėjo ne vienerius metus. Dabar dainininkė ir aktorė taip pat neatsisako rusvo odos atspalvio, tačiau kas per daug – tas nesveika. Gal moteris atrado aukso viduriuką?

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Dizainerė Donatella Versace (59 m.) visuomet mėgo įdegį kaip ir plastines operacijas. Gaila, kad šiuo metu jos įvaizdis nė iš tolo neprimena tokio, kuriuo ji puikavosi vos prieš kelias dešimtis metų. Tuomet natūraliai atrodžiusi šviesiaplaukė atrodė gyvybinga ir žavi moteris.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Aktorius Mickey Rourke (61 m.), suvaidinęs nemažo ažiotažo sulaukusiame erotiniame filme „Devynios su puse savaitės“ užsitarnavo seksualaus gražuoliuko etiketę. Tačiau užklupusi šlovė atsipirko karčiais vaisiais: alkoholis, narkotikai, besaikis šėliojimas ir lėbavimas pakeitė aktoriaus išvaizdą tiesiog neatpažįstamai. Neapsieita ir be plastinės chirurgijos specialistų įsikišimo. Na, ir įdegis čia vaidina ne patį menkiausią vaidmenį.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė Carmen Electra (42 m.) – žavi ir seksuali moteris, kuriai neatsispyrė visas būrys garsių Holivudo pasaulio vyrų. Ši mergina žino, kaip patraukti dėmesį! Tiesa, dirbtinio įdegio galėtų būti ir mažiau, tačiau matosi, kad aktorė juo tikrai nepiktnaudžiauja. Juk dailią odą būtina saugoti!

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė Lindsay Lohan (27 m.) plaukų spalvą keičia dažniau nei kojines, o jos įvaizdžiu kartais reikėtų pasirūpinti išmintingam stilistui. Dar vienas jos išvaizdos bruožas – įdegis visur ir visada. Gerai tai ar blogai – spręskite patys.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Katie Price (36 m.), dar žinoma Jordan vardu, mėgsta atrodyti iššaukiančiai, dievina rožinę spalvą, jos sąraše ne viena santuoka, o dabar dar ir skandalas – jos vyras susikukavo su moters geriausia drauge!  Šiuo metu besilaukianti penktojo vaiko Jordan išgyvena tikrai ne pačius geriausius laikus. Anksčiau negalėjusi gyventi be įdegio, ji, regis atrodo kiek natūraliau – bent jau neseniai „Daily Mail“ tvirtino, kad makiažui neturinti laiko. Tiesa, manikiūras, pedikiūras ir priklijuotos blakstienos bei permanentiniai antakiai būtini. Štai taip!

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Gražuolė aktorė Megan Fox (28 m.) anksčiau puikavosi kur kas labiau įrudusiu veideliu ir kūnu, tačiau šiuo metu ji atrodo kaip niekada žaviai, elegantiškai ir natūraliai. Taigi nuo perdėto įdegio galima išsivaduoti, ar ne?

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau