Labdaros vakaras „Sužydėjusi viltis“ subūrė Lietuvos filantropus

Labdaros vakaro akimirka / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-20 19:45
Šeštadienį Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija devintą kartą sukvietė politikus, verslininkus, diplomatus ir kitus aktyvius visuomenininkus į labdaros vakarą „Sužydėjusi viltis“ (Blossom of Hope). Prašmatnus renginys skirtas krūties vėžio paliestoms moterims remti.

Kasmetinis renginys nuolat keičia temą. 2015-ųjų labdaros vakaro tema – Agentas 007, o 2016-ųjų – naktis Paryžiuje. Šiemet šventės tema žaisminga kaip niekada anksčiau – magiškas cirkas. „Ten, kur yra džiaugsmo, yra ir vilties“, – tokiu šūkiu buvo pasitikti svečiai.

Visos surinktos lėšos bus skiriamos krūties vėžio diagnostikos priemonėms – biopsinėms adatoms ir žymekliams pirkti. Šios priemonės būtinos, tačiau labai brangios.

„Mes labai didžiuojamės galėdami pranešti, kad kai kurios ligoninės galėjo atlikti 80 proc. daugiau nemokamų diagnostikos procedūrų nei ankstesniais metais“, – nudirbtu darbu džiaugėsi Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija.

Į Vaidilos teatrą susirinkę svečiai buvo kviečiami dalyvauti dvejuose aukcionuose: „tyliajame“ ir tradiciniame. Tyliojo aukciono metu susirinkusiesiems siūlomi patys įvairiausi daiktai ir paslaugos. Aukciono metu galima įsigyti juvelyrinių dirbinių, meno kūrinių, dizainerių šedevrų ar kelialapius pailsėti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai