Labdaros vakaras Palangoje: dėmesys skurstantiems senoliams

Labdaros vakaras Palangoje
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Didžiausiame Lietuvos kurorte vykęs iškilmingas renginys nušvito kalėdinėmis gerumo spalvomis. Į labdaros vakarą, inicijuotą Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos bei „Rotary“ klubo, susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės.

Renginyje buvo galima sutikti politiką Vygaudą Ušacką su sutuoktine Loreta, Palangos miesto merą Šarūną Vaiktų su žmona Vilma, atlikėjus Violetą ir Vilių Tarasovus, drabužių dizainerę Modestą Šukę, verslininką Juozą Tubiną, renginių organizatorę ir vedėją Raimondą Jagminaitę, „VIADA Mis Rally Žemaitija‘ 2018“ nugalėtoją Aušrą Gudvalytę ir kitus.

Visos renginio metu vykusio labdaringo meno kūrinių aukciono lėšos bus skirtos sunkiai išgyvenantems, negalią turintiems ir vienišiems seneliams bei Diabetinės pėdos kabineto Palangos asmens sveikatos priežiūros centre įkūrimui.

Labdaros vakaras Palangoje

Labdaringame aukcione buvo galima įsigyti menininkų Moshe Bernstein, Vitalijos Petraitytės, Šaruno Šarkausko, Kunigundos Dineikaitės, Silvijos Drebickaitės, Juozo Vosyliaus, Algirdo Taurinsko, Mariaus Kavolio, Svajūno Armono bei drabužių kūrėjos M. Šukės, aukcionui padovanojusios puspaltį iš naujausios savo kolekcijos.

„Nuolatos dalyvauju labdaros bei paramos renginiuose. Esu įsitikinęs, kad skleidžiama gerumo aura grįžtą šimteriopai“, – neabejoja žinomas pajūrio verslininkas, meno mecenatas bei Palangos „Rotary“ klubo narys Juozas Tubinas.

Žinoma kūrėja M. Šukė vakaro metu pristatė paltų kolekciją „Mood of Coats“ („Paltų nuotaikos“), skirtą artėjančiam pavasario sezonui. „Tikiu, kad paltai yra gyvi ir kartais net gyvesni nei žmonės, – sakė M. Šukė, šį kartą nusprendusi kolekciją pristatyti judesio dėka drauge su talentingais šokių studijos „Motus Imperium“ šokėjais. 

Labdaros vakaras Palangoje / Ievos Batkevičiūtės nuotr.

Specialiai šiam kolekcijos pasirodymui buvo sukurti ir šokėjų kostiumai, kurie pristatyti pasirinkus netipinę ir dar niekur kitur nerodytą choreografiją, drąsiai sujungiant skirtingus šokių stilius. Choreografės, studijos „Motus Imperium“ įkūrėjos – Gabrielė Gridinaitė ir Joana Baguckaitė, įkvėptos dizainerės kolekcijos, kartu su šokėjais šiuo pasirodymu siekė perteikti skirtingas emocines būsenas bei jausmus, kurie veikia požiūrį į kiekvieno mūsų individualų vidinį pasaulį ir jo suvokimą. Itin originalų makiažą modeliams kūrė garsi uostamiesčio visažistė Daiva Mažrimienė ir jos suburtų meistrų komanda.

Vakaro svečiai taip pat klausėsi Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistų Loretos Ramelienės ir Mindaugo Rojaus bei televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ 6-ojo sezono dalyvio Nerijaus Stankaus atliekamų kūrinių. Renginio staigmena tapo populiaraus dueto – Violetos ir Viliaus Tarasovų pasirodymas.

Labdaros vakaras Palangoje (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau