Labdaros renginyje Kanuose išvaizda pribloškė Bella Hadid – atvyko nei nuoga, nei apsirengusi

"amfAR Gala" labdaros vakaro Kanuose akimirkos. Davidas Beckhamas, Bella Hadid, Ditė Antanavičiūtė, Rita Ora / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-25 21:48
Ketvirtadienį Kanų kino festivalio metu vyksta vienas svarbiausių renginių – „amfAR Gala“ labdaros šventė.

Labiausiai aptarinėjama viešnia (ir jau ne pirmą kartą šiųmečio Kanų kino festivalio metu) – modelis Bella Hadid. Savo pasirodymu ji nustebino susirinkusiuosius – prieš porą dienų išskrido į Romą, tad netikėtumas dar labiau sustiprino išvaizdos keliamą efektą.

Bellos Hadid apdaras – pats „nuogiausias“ per pastaruosius jos išėjimus. Modelis pasirinko suknelę iš perregimo audinio, išpuošto sidabro siuvinėjimais. Gražu, tačiau beveik nedengia kūno. Aptarinėjantys suknelę įvardija įvaizdį kaip į stebuklingus tinklus patekusios undinėlės.

Tai „Ralph & Russo“ aukštosios mados kūrinys, apavas – „Rene Caovilla“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Prie rūbo Bella Hadid priderino tviskančias basutes, jokių papuošalų – ir taip atrodė pritrenkiančiai. Todėl plaukus ji susuko į kuodelį – puikus ultraseksualumo ir santūrumo derinys. Įvaizdį užbaigė meistriškas makiažas – tarsi natūralus, tačiau delikačiai švytintis.

„amfAr“ šventėje dalyvauja ir Lietuvos modelis Ditė Antanaitytė, pasipuošusi dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta suknele.

„Vakare nuo jūros pučia lengvas brizas, tad pagalvojome, kad lengvas mezginių – lyg voratinklis – apdaras ne tik puoš, bet ir teiks jaukumo“, – sakė Juozas Statkevičius.

Į „amfAR“ labdaros vakarą atvyko futbolininkas Davidas Beckhamas, aktoriai Willas Smithas, Nicole Kidman, Dustinas Hoffmanas, broliai dizaineriai Deanas ir Danas Catenai, dainininkė Rita Ora bei daugybėį kitų pasaulinio garso žvaigždžių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai