Labdaros koncerte kvies aukoti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Labdaros koncertas „Pasikalbėjimai atvirose langinėse”
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-04 12:05
Birželio 5 d. 19 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyks labdaros koncertas „Pasikalbėjimai atvirose langinėse”. Vytauto Kernagio fondas ir Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ kvies palaikyti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir prisidėti prie lėšų rinkimo gyvybiškai svarbiai gydymo įrangai įsigyti. Prie kilnios iniciatyvos savo pasirodymais ir gera nuotaika prisidės žymūs Lietuvos atlikėjai bei renginio vedėjas Justinas Jankevičius.

Antrus metus iš eilės organizuojamas renginys svečius pasitiks garsių Lietuvos atlikėjų dainomis ir įdomiomis diskusijomis. Puikią nuotaiką renginyje palaikys humoristas ir renginio vedėjas Justinas Jankevičius, o savo šiltus pasirodymus dovanos dainininkai: Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis, Bjelle ir „Baltasis Kiras".

Viena iš renginio organizatorių, Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ projektų vadovė Dalia Valatkevičienė pabrėžia, jog bendras tikslas – padėti sergantiems vaikams, jau kelerius metus skatina veikti išvien su kitais bendraminčiais.

„Šis renginys yra jau antrasis, o tai rodo, kad kai kurie fondai gali sujungti jėgas dėl bendro tikslo”, – pasakoja asociacijos „Paguoda“ atstovė D. Valatkevičienė.

Šios šventės tikslas surinkti trūkstamus 1000 Eur onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams reikalingai aparatūrai įsigyti. Dalis tam būtinos sumos buvo surinkta pernai vykusiame labdaros renginyje „Atviros langinės“, tačiau lėšų nepakako. Todėl šiais metais renginio organizatoriai visus neabejingus renginio svečius taip pat skatins palaikyti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir kartu surinkti pakankami lėšų tam, jog mažieji ligoniai turėtų galimybę greičiau pasveikti.

„Šiandien nemaža dalis su onkologija kovojančių vaikų jau pasveiksta ir mums rūpi padėti jiems susidoroti su liga. Niekada negali žinoti, ar klastinga liga nepasirodys mūsų gyvenimuose, sugriaudama visus planus, viltis ir svajones. Turime susivienyti ir pripildyti sergančių vaikų kasdienybę kuo daugiau šviesos, švelnumo ir palaikymo“, – teigia Vytauto Kernagio fondo projektų vadovė Daiva Kavaliauskienė.

Renginio „Pasikalbėjimai atvirose langinėse“ vedėjas J. Jankevičius džiaugiasi jau ne pirmą kartą dalyvaudamas kilniuose renginiuose ir teigia, jog visi žmonės turėtų prisidėti prie labdaringos veiklos bei padėti kenčiantiems.

„Esu linkęs labdaringuose projektuose dalyvauti tyliai, tačiau sulaukęs skambučio iš Vytauto Kernagio fondo nė akimirkos nesudvejojau, kad noriu prisidėti. Juk kalbame apie mūsų mažuosius piliečius ir visi norime, kad jie turėtų galimybę užaugti”, – sako J. Jankevičius.

J. Jankevičius antrino renginio organizatoriams teigdamas, jog sergantiems vaikams kiekvieno palaikymas yra ypatingai svarbus. Todėl visus vilniečius ir miesto svečius ragina pozityviai nusiteikti, ateiti į labdaringą koncertą ir įkvėpti vaikams tikėjimo.

„Čia svarbiausia vienybė ir bendruomeniškumas. Tegul vaikai žino, kad yra daug žmonių, kurie juos palaiko ir kuriems jie rūpi. Manau, kad mūsų renginyje svarbiausia yra būtent tai“, – teigia renginio vedėjas J. Jankevičius.

Vytauto Kernagio fondo ir Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ organizuojamas labdaros koncertas „Pasikalbėjimai atvirose langinėse” yra nemokamas. Renginio metu svečiai bus skatinami savanoriškomis aukomis prisidėti prie pagrindinio šventės tikslo – trūkstamos medicininės įrangos įsigijimo VU Santaros klinikose įsikūrusiam Vaikų kaulų čiulpų transplantacijos poskyriui Vaikų onkohematologijos centre. 

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai