Labdaros aukcione – galimybė įsigyti pasimatymą su „Sekso ir miesto“ žvaigžde Sarah Jessica Parker

Filmas „Seksas ir miestas 2“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-24 11:00
Kol Jungtinės Amerikos Valstijos kuopia uragano Sandy padarytą žalą, garsiausi dainininkai bei aktoriai taip pat padeda, kiek tik gali. Kai kurios žvaigždės jau paaukojo milijonus dolerių uragano aukoms, o štai aktorė Sarah Jessica Parker nusprendė parsiduoti aukcione.

Bet kuris nepagailėjęs pinigų, turės galimybę nueiti vakarienės su S.J.Parker į prabangų „Blue Hill“ restoraną Niujorke. Už šį pasimatymą tikimasi gauti net iki 19 tūkst. JAV dolerių (51 tūkst. litų). Visos labdaringo aukciono metu surinktos lėšos bus skiriamos Niudžersio maisto bankui, mat uragano aukoms iki šiol trūksta vandens, maisto, kuro, elektros ir kitų kasdienių dalykų, praneša Femalefirst.co.uk.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Beje, Sarah Jessica Parker nėra vienintelė save parduodanti garsenybė. Broliai aktoriai Alecas ir Billy Baldwinai taip pat siūlo galimybę kartu su jais pavakarieniauti garsiajame „Nobu“ restorane Niujorke. Šį pasimatymą planuojama parduoti bent už 10 tūkst. JAV dolerių (26 tūkst. litų).

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Popžvaigždutė ir buvusi Justino Bieberio mylimoji Selena Gomez parduoda galimybę sudalyvauti naujos dainos vaizdo klipo filmavime, gauti jos autografą bei kartu nusifotografuoti. Preliminari suma, kurią tikisi gauti aukciono organizatoriai – taip pat 10 tūkst. JAV dolerių (26 tūkst. litų).

Dar vienas įspūdingas aukcione siūlomas pirkinys – garsaus iliuzionisto Davido Blane‘o privatus magijos šou dešimčiai žmonių. Tiesa, jis kiek pigesnis. Už tai tikimasi gauti 5 tūkst. JAV dolerių (13 tūkst. litų). Tačiau pigiausiai siūloma britų aktorės Glenn Close paslauga – ji labdaringais tikslais siūlo įrašyti telefono autoatsakiklio garso takelį. Tekstą bus privalu suderinti su Glenn atstovais, o organizatoriai už tai ketina surinkti 2, 5 tūkst. JAV dolerių (6,7 tūkst. litų. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai