„La Perla“ rudens kolekcijos reklamoje – trys tobulus kūnus demonstruojantys supermodeliai

Liu Wen ir Natasha Poly „La Perla“ reklamoje / „La Perla“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-16 13:21
Reta moteris abejinga prabangiems apatiniams – ir net jei artimiausiu metu nesvajoja „mažą rūbelį“ už nemažą kainą įsigyti, tai bent žvilgsniu nuglosto apatinių drabužių reklamas. Prekės ženklo „La Perla“ reklamos – vienos iš tų traukiančių akį, o naujausią, rudens, kolekciją pristato trys supermodeliai, reklamuojantys gundančius apatinius, maudymosi kostiumėlius ir figūrą išryškinančius korsetus.

Liukso klasės apatinių ir maudymosi kostiumėlių prekės ženklo „La Perla“ rudens kolekcijos reklaminėse nuotraukose įamžinti  supermodeliai, su kuriais kompanija bendradarbiauja jau ne pirmą sezoną – kinų kilmės Liu Wen, iš Rusijos kilusi Natasha Poly ir gražuolė brazilė Isabeli Fontana. 

„La Perla“ nuotr.
„La Perla“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gundančią „Agent Provocateur“ kolekciją įkvėpė moteriškumo ikonos Sophia Loren ir Kim Basinger

Tobulus kūnus demonstruojantys modeliai vilki prabangius klasikinių spalvų – juodos, baltos ir raudonos – apatinius, gundančius nėriniuotus naktinius apdarus ir figūrą išryškinančius maudymosi kostiumėlius. 

„La Perla“ šiuo metu yra vienas iš žinomiausių prabangių apatinių prekės ženklų, gyvuojantis nuo 1954 metų, kai Italijoje jį įkūrė korsetų siuvėja Ada Masotti. 1971 metais kompanija pristatė pirmuosius maudymosi kostiumėlius, o šiuo metu visame pasaulyje veikia daugiau kaip 150 „La Perla“ boutique tipo parduotuvių. 

„La Perla“ nuotr.
„La Perla“ nuotr.
„La Perla“ nuotr.
„La Perla“ nuotr.
„La Perla“ nuotr.
„La Perla“ nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai