„La Dolce Vita“ vakarėlyje garsenybės šventė itališkos kavos jubiliejų ir įvertino naują kabrioletą

Asta Valentaitė, Marija Palaikytė, Mantas Petruškevičius, Rasa Arlauskienė, Irena Marozienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje surengtas vakaras „La Dolce Vita“, kurio metu atšvęstas kavos namų „Lavazza“ 120-asis jubiliejus ir pristatytas pirmasis pasaulyje „Premium“ klasės SUV kabrioletas „Range Rover Evoque Convertible“. Į šventę atskubėjo būrys garsenybių.

Stilingi, elegantiški – taip šventei pasiruošę žinomi žmonės baltu kilimu žengė į viešbučio „Stikliai“ kiemelį.

Vakaro nepraleido dizainerė Ramunė Piekautaitė su vyru Kęstučiu Verslovu, mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, verslininkai Irena Marozienė, Ernestas Butrimas su žmona Jurgita, Alesia ir Romualdas Mačiuliai, papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, dizaineriai Egidijus Sidaras, Audronė Bunikienė ir Indrė Kvedarienė, taip pat Eduardas Fedotovas ir Rūta Mackevičiūtė, stilistė Asta Valentaitė su bičiule Vaida Jasaitiene, verslininkė Inga Stumbrienė, galerininkė Danguolė Stachura, Žilvinas Grigaitis bei daugybė kitų.

„Šiandien švenčiame vasarą, gražų gyvenimą, naujo kiemelio atidarymą“, – Žmonės.lt sakė renginį kartu su Mantu Petruškevičiumi organizavusi Rasa Arlauskienė.

Mantas Petruškevičius ir Rasa Arlauskienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pagrindiniais šventės akcentais tapo „Lavazza“ 120-ojo jubiliejaus paminėjimas ir kabrioleto „Range Rover Evoque Convertible“ pristatymas.

Anot R.Arlauskienės, ir prabangūs automobiliai, ir skani kava jai – ypač artima: „Šiandien pristatome tai, kas man pačiai prie širdies. Labai mėgstu gerą kavą, gerus automobilius. Pati vairuoju džipą. Maniškis nėra kabrioletas. Bet man reikia didelės mašinos – ji funkcionali, joje telpa daug daiktų. Be to, tai tinka mūsų klimatui – juk dažnai orai Lietuvoje būna prasti. Kalbant apie kavą... Nesu iš tų, kuri dieną pradeda su kava. Tačiau man labai smagu ją gerti popietę. Mėgstu taip prisėsti su draugais. Kava man – energijos užtaisas. Renkuosi esspreso, o dažniausiai – dvigubą.“

Vakaro nepraleidusi mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė Žmonės.lt sakė taip pat besidominti automobiliais, o kava jai – neatsiejama gyvenimo dalis.

Mantas Petruškevičius ir Rasa Arlauskienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Pati vairuoju mažutį, moterišką „Mercedes“ automobilį. Man patinka žemi automobiliai, patogūs. Maniškis toks ir yra, atitinkantis miesto reikalavimus. Vairuoju jį apie septynerius metus. Neįsivaizduoju gyvenimo be automobilio!“ – sakė ji.

Su kavos gėrimo tradicijomis ji susipažino Italijoje, kur studijavo: „Gyvenimo Italijoje patirtis mane galbūt net kiek išpaikino – dabar visad ieškau labai geros kokybės kavos, tinkamai paruoštos. Juk kavos gėrimas – atskiras ritualas. Kavą geriu kasdien, ypač vakarais. Kuo vėlesnis vakaras, tuo man ji tampa skanesnė. Be to, svarbu ne kur, o su kuo kavą gerti.“

Papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė Žmonės.lt sakė vairuojanti BMW.

„Tai – didelis, saugus, automobilis, kuriuo patogu važinėti iš Kauno į Vilnių. Tai vienas naujesnių mūsų automobilių, jį vairuoju apie metus. Greitu metu, matyt, naujo nepirksime, bet ką gali žinoti – juk šeimai reikalingi keli automobiliai“, – šypsojosi ji.

Mantas Petruškevičius ir Rasa Arlauskienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

O ir apie kavą kalbėjo mielai: „Kava man – kasdienis gėrimas, kuriuo pradedu dieną. Namuose turiu gerų kavos aparatų, man labai svarbu, kad ji būtų kokybiška. Visada renkuosi tik gerą kavą.“

Danguole Stachura Žmonės.lt pasakojo vairuojanti „Audi“ automobilį: „Rodos, jį vairuoju septynerius metus. Būtų pats metas ir pakeisti... Bet apie automobilius nieko nesuprantu, matau tik, ar gražus. Tam ir yra draugai – jie gali patarti, kuris geresnis. Žinoma, man svarbu, kad automobilis būtų patogus, stilingas. Nebūtinai stilingiausias yra brangiausias.“

Mantas Petruškevičius ir Rasa Arlauskienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tik kalbėdama apie kavą nustebino: „Kavą labai mėgstu, bet norėčiau jos atsisakyti. Visų pirma, ji dažo dantis. Be to, ji kelia priklausomybę. O bet kokia priklausomybė yra negerai. Norėčiau neturėti priklausomybės. Aišku, vienas puodelis gal ir nepakenks, bet kai kavą myli taip, kaip aš... Tada ir stengiesi mažinti.“

Kavos negerianti pasakojo ir verslininkė Inga Stumbrienė. „Tiesiog nemėgstu jos, man net kvapas nepatinka“, – tikino ji.

Mantas Petruškevičius ir Rasa Arlauskienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Kava kvepianti „La Dolce Vita“ šventė Vilniuje (72 nuotr.)
+66
Skaitykite daugiau